"bebek" ile Etiketlenen Konular

Zonguldakın çaycuma ilçesinde yaşayan 19 yaşındaki genç kız 8 aylık hamileydi. Kadın ağrısıyla gittiği hastanede dogumun basladigini ogrenince hastabe tuvaletine gitti. Bebegin başı eline gelen genç kız hastane tuvaletinde doğumunu gerçekleştirerek bebeği tuvalete attı üzerin e de şifon çekti.
Doktorlar tarafından kontroller sırasında 4 ile 5 kilo olabileceği düşünüldü fakat bebek tam 6 kilo 500 gram olarak sezaryen doğumla dünyaya geldi. Vietnam'da doğan en kilolu bebek olarak rekor kırdı. Gazetelere konuşan 40 yaşındaki baba ''Doktorumuz kilolu bir bebek olarak dünyaya geleceğini söylemişti fakat bebeğimiz bu kiloda doğunca çok şaşırdık. Şimdi bebeğimiz için aldığımız kıyafetleri iade etmek zorunda kalacağız.'' diyerek gülümsedi.
Amasya’da 3 günlük kız bebeğini bıçaklayıp öldüren 2 çocuk annesi kadın, Rusya'ya gidecekken yakalandı.  Kocasının 5 yıl önce trafik kazasında vefat etmesi ardından 2 çocuğuyla birlikte Amasya'nın Fethiye Mahallesi’ndeki kiralık bir eve yerleşen 30 yaşındaki Sevim K. bir yıldır kira parası alamayan ev sahibi Ömer T. tarafından icraya verildi. Ölü Bebeği Ev Sahibi Buldu Eşyaları tespit yapmak üzere eve gelen icra görevlilerinin ağır bir koku hissedip durumu ev sahibine bildirdiler. Bunun üzerine kızıyla birlikte...
Bebek Elbise Modelleri 
Sayfa başına git
Google+