Elma Sirkesi ile Bağırsakları Temizleyin…

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle son yıllarda altın çağını yaşayan ve bir çok hastalığın tedavisi ve önlenmesinde yardımcı olan elma sirkesi ile bağırsak temizliğinin nasıl yapılacağını denemiş birisi olarak tavsiye etmek istiyorum.
Bu iki karışım bağırsaklardaki zararlı bakterileri öldürerek, toksin ve mantarın oluşumunu önlemektedir. Bu şekilde yeni doğmuş gibi tertemiz bağırsaklara sahip olacaksınız.
Malzemeler;
2 Kaşık Doğal elma Sirkesi (Ev Yapımı)
2 Kaşık İşlenmemiş Bal
Bu iki malzemeyi 1 bardak suyun içinde bal iyice eriyene kadar karıştırın.
Bu Karışımı için ve en az yarım saat hiç bir şey tüketmeyiniz.
15 gün boyunca uygulayın ve etkisini muazzam şekilde göreceksiniz.
Bu karışım ayrıca bütün kanser türleri ve candida için çok etkilidir.

SARIMSAK BAL VE ELMA SİRKESİ KARIŞIMI ŞİFA KAYNAĞI…

sarimsak-bal-sirke-karisimi

Sarımsak, elma sirkesi ve balda birçok sağlıkk sorununa iyi gelecek doğal maddeler vardır. Bu üçünün bir araya gelmesi yüksek tansiyon, astım, ülser, soğuk algınlığı ve bulaşıcı hastalıkları gibi rahatsızlıkları önler.

Yapılan pek çok çalışma bu sarımsak, elma sirkesi ve baldan oluşan bu doğal üçlünün kanser hastalıkları üzerinde tedavi edici özelliğinin bulunduğunu göstermiştir.
Ayrıca bu karışımdan tüketilmesi bağışıklık sistemimizi güçlendirir ve kandaki kolesterolü düşürür.  Her sabah düzenli olarak tüketilmesi kan basıncını ve kolestrerolü düzenler.
Malzemeler
-1 çay bardağı elma sirkesi
-1 çay bardağı bal
-10 diş sarımsak
 Yapılışı
Sarımsak, elma sirkesi ve bal karıştırılır. Cam bir kavanoza konulup, 5 gün buzdolabında bekletilir. Sabahları aç olarak tüketilir.