Müge Anlı – Fatma Demir Olayı Eltilerle İlgili Şok Gelişme!!!

Müge Anlı Fatma Demi katili Bulundu mu? Fatma Demirin katili Kim?

Samsun çarşamba’da Yaşayan Fatma Demir Tarla’da Cansız bedeni bulunmuş önce intihar olduğu sanılmış fakat yapılan otopsi sonrasında ise kafasına bir sert cisimle vurulduğu ve bundan dolayı boynunun kırıldığını ve cinayet olduğu ortaya çıkmıştı.

Evde Bulunan 2 Gelin Şüpheli Davranışları Dikkat Çekti

Bir önceki akşam evdeki büyük gelini Güladiye hanım ile büyük bir tartışma yaptığını ondan sonra telefonunda sinyal alınmadığı bu olayı da küçük gelin Necla hanımın eşi ve kaynı ile paylaştığı ortaya çıkmıştı. Canlı yayında olay gününü anlatan Necla ve Güladiye hanımın farklı anlatımları dikkat çekmişti.

İşte Necla Hanımın Söylediği Yalan Sözler Video;

BATARYA YATAĞIN ALTINDAN ÇIKTI

Tüm bu konuşulanların ardından ortaya atılan Hidayet ile ilgili açıklamalar okları Necla hanımın Kardeşi Hidayet beyin üzerine yoğunlaştı. Programa gelen Hidayet bey ise kardeşi Necla ve Babası Ahmet beyi suçladı. Tüm bu olanların ardından Fatma Demir’in Kesesini Güladiye hanımın yaktığı ve Fatma Demir’in sürekli üzerinde 2 batarya ile gezdirdiği telefonun bataryası ve paraları Mustafa beyin yatağının altından çıkması olayı köyden eve girip çıkan birisinin yaptığını ispatladı.

Programda yapılan tüm bu açıklamaları delil kabul eden Samsun Savcılığı Necla, Güladiye ve Hidayet beyi gözaltına alarak denetimli serbestlik kanunu ile serbest bıraktı. Fakat Deliller ve yayında konuşulanlar ile savcılığı verdikleri ifadeler karşılaştırılarak bu 3 kişi arasındaki bağlantı ve mesajlaşmalar incelenerek sonuca varılacaktır.
HAVVA ERKOL KİMDEN ŞÜPHELENİYOR?

NECLA VE GÜLADİYE’NİN SERBEST BIRAKILMASINA SİNİRLENDİRLER.
Necla, Güladiye ve Hidayet adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Fatma Demir’in kızı Havva Hanım olay günü yanında olan gelinler Güladiye, Necla ve Hidayet’in gülerek çıkmasına çok sinirlenerek isyan etti. Müge Anlı “burada kanaatimizi açıklamak zorunda değiliz. Bu bir futbol maçı değil. Ona niye şunu sormadın diye mesaj alıyorum. Kimin çelişkisi varsa ona soru sorulur. Burada taraf tutmak mümkün değil. Hidayet kaçarcasına gitti, Ahmet incirlerin olmadığı zaman Fatma Demir’in bulunduğu yere incir toplamaya gittim dedi. Hidayet Necla’nın kardeşi, Ahmet Güladiye’nin babası. Durum böyle olunca da iki gelinden şüphelenildi” dedi. Müge Anlı Mustafa Demir’e “siz iyi ki o gün köyde değilmişsiniz. Yoksa bu iş sizin başınıza kalırdı” dedi.
Fatma Demir Olayı Nasıl Yaşanmıştı;

Müge Anlı – Fatma Demir’in Katili Kim Çıktı?

Müge Anlı’da Samsun Fatma Demi Cinayetinde katil zanlısı belli oldu.

İNTİHAR ETTİ DEDİLER

Samsun’da yaşanan olayda Gelinleri Güladiye ve Necla ile arası açık olan kayınvalide Fatma Demir Olay Ormanlık alanda ölü olarak bulundu. Ölü bulunduktan sonra intihar edeceğini söylemişti gibi dedikodular çıkarılmış olmasına rağmen otopsi sonucunda boğazından başka biri tarafından sıkılarak öldürüp bu ormanlık alana bırakıldığı tespit edildi.
GÖRGÜ TANIKLARI BAĞLANDI
Bunun üzerinde programa katılan aileleri ve canlı yayına katılan köylüler tarafından evin önüne gelen bir patpat olduğu ortaya çıkmış, Hidayet ve Necla’nın mesajlaşmaları da patlak verince Müge Hanım olayın üzerine giderek katil zanlısının itiraf etmesine sebep oldu.
Samsunda Yapılan Sorguda 3 Kişi Gözaltına Alındı.
Samsun savcılığı Tarafından 9 kişi üzerinden yapılan sorguda H.A, Küçük Gelin N.D ve Büyük Gelin G.D. uzun süren ifadelerinin ardından sağlık kontrolünün ardından gözaltına alındı.
İşte Tutuklanma Videoları Altta Yer almaktadır.
İlk Gözaltı Hidayet.A Ya yapıldı>>>


N.D Gözaltına Alınma Anı Video;

Beratcan’ın Annesi Gece Saaat 02.00’de Nereye Götürüldü ?

Beratcan’ın Annesi Gece Saaat 02.00’de Nereye Götürüldü ?

Katil zanlısı Ersin K. yakalandıktan sonra, kendisini azmettirdiğini iddia edince Beratcan’ın annesi Türkan K. gözaltına alınmıştı. Adliyeye sevk edilen Türkan K., Nöbetçi 2. Sulh Ceza Hâkimliği tarafından “yeterli delil olmadığı” gerekçesiyle serbest bırakılmıştı.

 

 ‘BERATCAN BİZİ BİRLİKTE GÖRDÜ’

Ersin Kaşıkçı kendini savunurken kan dondurucu ifadelerinde şunları söyledi: “Türkan beni Beratcan’a Ersin ağabey olarak tanıtmıştı. Ben Beratcan ile 3-4 yıl önce tanışmıştım. Soruşturma savcısı da dün Türkan K.’nın serbest bırakılmasına itiraz etti.Anadolu 2. Sulh Ceza Hâkimliği’nin kararında direnmesi durumunda itiraz dilekçesinin 3. Sulh Ceza Hâkimliğine gönderileceği belirtildi. Sonra eve gelince de beni tanıdı güven duydu. Yaklaşık 2 hafta önce Türkan ile ıssız bir yerde benim servis şoförlüğü yaptığım şirketin aracında birlikte olurken Beratcan bizi gördü. Türkan ‘Bu çocuk bizi gördü. Bu şekilde devam edersek başımıza iş açacak. Buna bir çare bulmamız gerekir’ dedi.

‘NE YAP NE ET KURTUL DEDİ’

Öldürme olayından iki hafta önce bana ‘Ne yap et Beratcan’dan kurtul. Bunu bir şekilde hallet’ dedi. Ben nasıl yapacağım diye sorduğumda ‘Ne yaparsan yap gerekirse öldür’ dedi. Ben kendisine böyle bir şey yapamam dedim. ‘Sen yapmazsan ben evdekilere bir şey yaparım senden bilirler’ diye tehditte bulundu. Bunun üzerine ben de kabul ettim. Suçu işlediğimi kabul ediyorum. Türkan Beratcan’ı öldür diye beni azmettirdi.”

KORUMA TALEP ETTİ

Türkan K., serbest kaldıktan sonra Kartal’daki evine döndü. Ancak aynı gece 23.00 sıralarında bazı mahalle sakinleri Karakütük Ailesi’nin evini taşladı. Polis koruması altında evden çıkarılan Türkan K. koruma isteyince, saat 02.00’de sığınma evine yerleştirildi.

Habertürk

Müge Anlı’da Canlı Yayında Gözaltına Alındı

Canlı yayına 8 Mart günü aniden ortadan kaybolan ablasını aramak için çıkan genç, asker kaçağı olduğunun ortaya çıkınca gözaltına alındı.

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi Şirinkuyu Mahallesi’nde oturan, 6 çocuk babası Hüseyin Karacığa ile 3 yıl önce evlenen Fatma Karacığa, 8 Mart günü aniden ortadan kayboldu. 8 aylık hamile olan Fatma Karacığa’dan haber alamayan yakınları, durumu polise bildirdi. Ancak polis ekiplerinin de yaptığı arama çalışmalarından sonuç alınamadı.

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI

Müge Anlı’nın programına katılan Hüseyin Karacığa ve oğlu Metin Karacığa canlı yayında kavga edince Güvenlik görevlileri müdahale etti ve yayın kesildi. Yayın reklama girdikten sonra Metin Karacığa asker kaçağı olduğu için polis tarafından gözaltına alındı.

Beratcan’nın Kaybolduğu Gün… Mide Bulandıran Açıklama Geldi…

15 gün önce Kartal’da okul dönüşü kaybolan ve dün maalesef acı bir şekilde toprağa verdiğimiz Beratcan 10 yaşındaki evladımızla ilgili bu gün olaylar günü yaşananlarla ilgili gerçekler ortaya çıktı.

 

İstanbul- Kartal’da okuldan çıktıktan sonra kaybolan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük’ten 15 gün sonra acı haber geldi.

15 gün önce Beratcan’ın kaybolduğu gün annesi Türkan Karakütük’ün emniyete giderek, ‘’Oğlumu eski iş yerinde birlikte çalıştığım servis şoförü Ersin K. kaçırmış olabilir.’’ Diyerek şikayet ettiği ve daha sonra bu şikayetini geri aldığı öğrenildi. Bu şikayet üzerine yola çıkan polis ekipler Beratcan’ın cansız bedenine ulaştı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert İzle 17 Şubat 2016 – Mehmet Işıkoğlu Nerede? Öldürüldü mü ?

1451384392693

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı son bölümünde cinayet çözüldü. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Mehmet Işıkoğlu’nun, evlerinde öldürüldüğü cinayet açıklandı. Mehmet Işıkoğlu cinayetini gerçekleştiren Torun Erdoğan cezaevine yolllandı.
Müge Anlı 17 Şubat bölümünde Buse Yurtalan oğlu Yiğit Efe geri istedi. Bebeği aileye geri veren Buse Yurtalan yaşadığı hayat hikayesi yürekleri burktu.
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ölüm anından önce akşam yemeğini yemeyen Eyüp Tiryaki oğlu akşam yemeğine gelmediği için olaylar karıştı. Evde mandalina ve çekirdek yediğini söyleyen ailenin olayın pazartesi akşamı olmadığını çarşamba günü gerçekleştiğini söyledi.
Torun Rüzgar tüm söylenenleri ret etse de aslında gerçekten hata olduğunu dile getirdi. İster kabul et ister kabul etme diyen Müge Anlı jandarmaya komutanlığı Erdoğan Tiryaki gözaltına alındı. Erdoğan kesin yapmaz densede Jandarma ulaştığı bilgilerle Erdoğan cinayeti üstleneceği söyledi.

Erdoğan Tiryaki gözaltına alındığında birşey yapmadığını ve gerçeğin ortaya çıkacağını birşey söylemeye gerek olmadığını söyledi. Erdoğan Tiryaki’nin cinayeti işleyip işlemediği daha sonra açıklanacak.

Müge Anlı Nazmiye Çam’ın Katillerini Buldu

Nazmiye Çam 2 Kasım 2009’da, yanına 5 yaşındaki zihinsel engelli oğlunu alıp, Akçaabat ilçesindeki Merkez İlköğretim Okulu 1. sınıfta okuyan diğer oğlunu okuldan almak için evden ayrılmıştı. O günden sonra Nazmiye Çam’dan bir daha haber alınamadı. Müge Anlı tatlı Sert 6 yıl aradan sonra Nazmiye hanımın olayını çözerek bir gerçeği daha gün yüzüne çıkardı.

MÜGE ANLI ÇATALCA CİNAYETİNİ DE ÇÖZDÜ 7 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Ali Yaşar Çam sürekli “Gelinimi bulun” diyerek gözyaşı döktü. Cesedi bulunan Nazmiye Çam’ın başında derin yara izleri belirlenince, aralarında Ali Yaşar Çam ve iki oğlunun da bulunduğu 7 kişi gözaltına alındı. Korkunç gerçek, kayınpederin ifadesiyle ortaya çıktı. Ali Yaşar Çam, “Gelinimle 4 yıldır yasak aşk yaşıyorduk. Dedikodular başlayınca Hasan’a ‘Eşinle benim hakkımda dedikodu çıktı. Bu kadını öldürmemiz gerekiyor’ dedim. Gelinimi bağlayıp iki çocuğumla 2 gün işkence yaptık” diye konuştu. Çam’ın diğer çocukları da suçu kabul etti.

MÜEBBET HAPİS CEZASI

Trabzon’da okuldaki çocuğunu almaya gittikten sonra kaybolan ve cesedi denizde bulunan kadının ölümüne ilişkin davada mahkemece beraatlarına karar verilen maktulün eşi, kayınpederi ve kayınbiraderi, yeniden yapılan yargılamada müebbet hapis cezası aldı. Trabzon 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, öldürülen Nazmiye Çam’ın yargılama aşamasında tahliye edilen eşi Hasan Şükrü Çam, kayınpederi Ali Yaşar Çam ve kayınbiraderi Ahmet Çam katıldı. Duruşmada, maktul Nazmiye Çam’ın annesi Ayşe Güner ile babası Turan Güner ile taraf avukatları da hazır bulundu. Son savunmaları alınan sanıklar, haklarındaki suçlamaları reddederek, beraat talebinde bulundu.

KAÇIRILMIŞ İZLENİMİ

Esas hakkındaki görüşünü açıklayan cumhuriyet savcısı da delil yetersizliğinden sanıkların beraatına karar verilmesini istedi. Davayı karara bağlayan mahkeme heyeti ise sanıklar Hasan Şükrü Çam, babası Ali Yaşar Çam ve kardeşi Ahmet Çam’a önce Nazmiye Çam’ı tasarlayarak öldürdükleri gerekçesiyle ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdi. Heyet, daha sonra her 3 sanığın cezasını mahkemedeki iyi hallerinden dolayı müebbet hapis cezasına indirdi. Nazmiye Çam, 2 Kasım 2009’da, yanına 5 yaşındaki zihinsel engelli oğlunu alarak, Akçaabat ilçesindeki Merkez İlköğretim Okulu 1. sınıfta okuyan diğer oğlunu okuldan almak için evden ayrılmıştı. Aynı günün akşamı Çam’ın zihinsel engelli oğlu, ilçeye bağlı Darıca beldesinde tek başına dolaşırken bulunmuş, annesi ise kaybolmuştu. Bu olaydan bir süre sonra anne Çam’ın cesedi, Vakfıkebir ilçesi sahilinde bulunmuştu. Nazmiye Çam’ın başında darp izlerine rastlanması üzerine olayla ilgileri olduğu düşünülen eşi Hasan Şükrü Çam, kayınpederi Ali Yaşar Çam ile kayınbiraderi Ahmet Çam hakkında dava açılmıştı. İddianamede, Nazmiye Çam’ın, olay öncesi kaçırılmış izlenimi vermek amacıyla Ali Yaşar Çam ile oğlu Ahmet Çam tarafından ilçenin Salacık mevkisinde bir barakaya kapatıldığı, şehir dışında olan Hasan Şükrü Çam’ın gelmesinin ardından ise Ali Yaşar Çam ile Hasan Şükrü Çam tarafından deniz kenarına götürülüp suya sokulduktan sonra sopa ile dövülerek öldürüldüğü belirtilmişti.

MAHKEME BERAAT DEMİŞTİ

Davayı 2011 yılında karara bağlayan mahkeme heyeti, 3 sanığın delil yetersizliğinden beraatına karar vermişti. Dosyayı inceleyen Yargıtay ise sanıkların ceza alması gerektiğine işaret ederek, mahkemenin kararını esastan bozmuştu.

 

 

Müge Anlı, Nuran Dutlu Cinayeti Çözüldü mü?

Müge ANlı Tatlı sert programında Kocaelinde Elleri kesilerek vahşi bir cinayete kurban giden Nuran Dutlu Olayı ile ilgili yavaş yavaş katil veya katillere ulaşılmaya başladı.

1 çocuk annesi Nuran Dutlu nehir isimli arkadaşı ile kuaför açmak için biriktirdiği parayı M.Y’ye bildirmişti ve büyük olasılıkla bu olaydan dolayı cinayete kurban gittiği düşünülüyordu.

Cinayet günü annesini arayan Nuran hanım kart şifrelerini annesinden istemiş ve annesine aslında bir şifre göndermişti. bu telefondan iki gün sonra cesedi bulunmuştu.

KART KULLANIMINDAN KİMLİK BELİRLENDİ

Nuran Dutlu’ya ait kredi kartının kullanımı esnasında kimlik gösterimi yapan M. Y’nin Müge Anlı ve polis tarafından görüntüleri ele geçirildi. Ve M.Y’nin yanındaki kişinin ise Nehir isimli olan Kuaför açmak istediği arkadaşı çıktı.

Muhammet Y. Polis Tarafından Aranıyor

Kimlik belirlenmesi ardından polis tarafından GBT’si çıkarılan Katil zanlısı olduğu düşünülen kişi polis tarafından kaçak olarak aranılan olduğu öğrenildi ve Nuran hanım Bankadaki paraları ve kredi kartlarını kullandığı öğrenildi.

Müge Anlı Kesik el Cinayeti Çözüldü 6-02-2015

muge-anli-kesik-el-cinayetiSON DAKİKA
Son günlerde işlenen ve kesik el cinayeti olarak bilinen cinayette kimlik belirlenmesi yapıldı.

Kesik el cinayetinin kimligi belirlendi..21 yaşındaki Nuran Dutlu olduğu belirlendi. Nuran Dutlu’nun gözü yaşlı annesi Müge Anlı tatlı Sert Programının canlı yayınında olanları anlatıyor.

İhbar ve Başvuru için : 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26
Canlı yayın : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17
E-posta : tatlisert@mugeanli.com.tr

Zehirli Bot Mağduru Hastanelik Oldu

bot-hastallik Erzurumda bir markanın botunu satın alan 21 yasşındaki genç kız botu giydikten 5 saat sonra ayaklarında rahatsız edici bir ağrı ile hastaneye getirildi.

Türkiyeye yurt dışından Zehirli Ayakkabı olarak giren kansarojen içerikli botlar  yavaş yavaş piyasaya verilmeye başlandı ve ilk kurabanı hastanelik oldu. Erzurumda 100 Liraya aldığı botu giyen genç kız apar topar dayanılmaz bir ağrı ile hastanelik olduğu ve bunun nedeninin botlar olduğu öğrenildi.

Müge Anlı, Kadriye Karacan Katil Zanlısı Tutuklandı

muge-anli-19-01-2015Müge Anlı, Kadriye Karacan’ın katil Zanlısı Tutuklandı

Müge Anlı tatlısert programında bıçak darbeleriyle cinayete kurban giden Kadriye karacan hanımın katil zanlısı tutuklandı.

Programda Konuşulmuştu:

Daha önceki programlarda Komşusu M. nin kendilerine borcu olduğunu ödemediğini ve uyuşturucu madde kullandığı konusu verilmişti. ve cinayet saatinde M.’nin evde olmasıda dikkatlari üzerine toplanmasına neden olmuştu ve deliller toplanarak katil zanlısı olarak tutuklandı.