Nazmiye Çam Olayında, Seyfettin Çam Neler Söyledi

Müge Anlı Tatlı Sert Programında Uzun bir süre işlendikten sonra Cinayeti çözülen Nazmiye Çam Olayında Necmettin Çam Bugün programda babası Ali Yaşar Çam Hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Gelinine Masaj Yaptırmıştı.

Gelini Nazmiye Çam ile aralarında dedikodular çıktığını ve gelinine aile içerisinde masaj yaptırdığını canlı yayında itiraf eden Ali Yaşar Çam’ın oğlu bugün yengesi ve babası hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Programda yaşanılanları tam olarak anlatamayan Necmettin Çam yengesi ile babasının tartıştığını yengesinin “Ben ikinize de yetişemem, babama söyleyeceğim bütün olanları anlatıp beni burdan götürmesini isteyeceğim” demesi üzerine babasının da “Benden habersiz , Buradan hiçbir yere gidemezsin” diyerek şiddetli bir şekilde tartıştıklarını belirtti.

 

Şu anda tutuklu olarak yargılanan Nazmiye Çam’ın eşi Hasan Şükrünün akrabalarına “Babamın Önüne geçemedim, engel olamadım” dediği öğrenildi.

İşte Hasan Şükrü’nün Yaptığı Açıklama;

Nazmiye Çam Olayında ŞOK Gelişme 01 Mart 2017

Uzun Yıllardır Çözülemeyen Trabzon Akçabat Nazmiye Çam Cinayetinde artık sona gelindi.

2009 yılında Akçabat’ta malesef cinayete kurban edilen 2 çocuk annesi Nazmiye çam olayında Sanık olarak yargılanan eşinin ailesinin birbiri ile tartışmalı olması ve Y.Ç.’nin kendi oğlu ile ilgili benden daha az ceza aldı onun yaşı büyük demesi üzerine mahkeme sanıkların verdiği açıklamaları ve suçlamaları red ederek son savunmalarını isteyerek kesin karar için mahkemeyi 14 Mart 2017 tarihine erteledi.

Y.Ç. Savunmasının Yazı Vermek İstedi.

Son savunlarını verecek olan aile’de ailenin babası olan Y.Ç. Savunmasının sözlü vermek istemediğini ve yazı olarak vermek istediğini belirtti. Bu isteği kabul edilerek yazılı savunma kabul edildi.
Nazmiye Çam Olayında Son Gelişme Videosu;