Esra Erol Yine Yapacağını Yaptı !

esra-erol-1Oba Makarna ve Bir Dilek Tut Derneği, hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini yerine getirerek, onlara umut, neşe ve hayata tutunma gücü sağlayacak olan önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atarken Esra Erol’da projeye büyük destek vererek minik çocukların hayallerinin gerçekleştirilmesinde önemli rol oynuyor.

Üstelik bu unutulmaz günde Oba Makarnanın ünlü yüzü Esra Erol bizzat Gaziantep’e geldi. Gamze’nin dilek etkinliğine katılarak danslar etti, oyunlar oynadı, aile bireyleri ve Gamze ile uzun uzun sohbetler etti ve Gamze’ye büyük moral verdi.

Dilek bilgisi Oba Makarna İletişim Direktörü İpek Cıncıkcı’ya iletildi. Cıncıkcı, küçük kızın dileklerini yerine getirmek için işe koyuldu ve konuyu ünlü sunucu Esra Erol’la da paylaştı. Ünlü Sunucu Esra Erol daveti kabul ederek Gaziantep’e geldi.

Küçük Gamze’nin çok sevdiği kahramanların resimlerinin de yer aldığı güzel bir salon hazırlandı. Sabah saatlerinde Gamze ve ailesi doğum gününün yapılacağı mekâna getirildi

Kısa süre Oba Makarna Kurumsal İletişim Daha sonra hep birlikte sürpriz doğum günü yapılacak mekâna geçildiğinde ise küçük Gamze, “Allah sizden razı olsun, böyle büyük bir sürprizi rüyalarımda görsem inanmazdım.” Diyerek duygularını ifade etti.

Esra Erol ile birlikte sürpriz doğum gününü yaşayan küçük Gamze’ye hayal ettiği bilgisayar yanında onlarca oyuncak hediye edildi. Gamze sevdiği kahramanlar ve renklerle donatılmış salonda, sevdiği şarkılar eşliğinde Ünlü sunucu Esra Erol ile birlikte doyasıya eğlendi.

Oba Makarna ve Bir Dilek Tut Derneği’nin ortaklaşa yürüttüğü projenin kendisi için büyük anlam ifade ettiğini belirten Esra Erol “Bugün hayatımın en güzel ve en anlamlı günlerinden birisi. Burada küçük bir çocuk olan ve önemli bir hastalıkla mücadele eden Gamze’nin hayalindeki bir anı yaşamasını sağladık. Bu tür sosyal sorumluluk projeleriyle çocuklarımızı hayata bağlamak, onlara yaşama sevinci aşılamak zorundayız. Benim için bundan büyük mutluluk olamaz. Oba Makarna ve Bir Dilek Tut Derneği’nin ortaklaşa yürüttüğü bu çalışmayı sonuna kadar destekleyeceğim” dedi.

Oba Makarna Kurumsal İletişim Koordinatörü İpek Cıncıkcı ise bu organizasyonla projenin startını verdiklerini ve zaman içerisinde birçok çocuğun dileğini gerçekleştirmeye çalışacaklarını ifade ederek “Dileğin gerçeğe dönüştüğünü görmek bir çocuk için unutulmaz bir deneyimdir; özellikle de hayati tehlikesi olan bir çocuk için. Anne ve babalar için ise özel bir anı yaratmanın zamanıdır; belleklerde hep yer edecek bir anı.Projenin amacı insanların umut, dayanma gücü ve sevinç duygularını güçlendirmektir.” dedi.

Kendisine sürpriz bir doğum günü hazırlayan Oba Makarna ve Bir Dilek Tut Derneği yetkililerine teşekkür eden küçük Gamze “Rüya gibi bir gün geçirdim.Bugün hem sürpriz bir doğum günü yaşadım, hem de hayalimdeki bilgisayara kavuştum.Beni yalnız bırakmayan İpek ablaya,Esra Erol’a ve mutlu olmam için çabalayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.esra-erol

Esra Erol Fatih Bey 27 Yıl sonra Babasıyla Kavuşması

esra-erol-2012015fatih-beyesra-erol-2012015fatih-bey

30 Yaşında Kuaför olan Fatih Bey Kardeşi Sultan hanım ile birlikte geçtiğimiz günlerde 27 yıldır görüşmediği annelerine kavuşmuşlar ve duygusal anlara tanıklık etmiştik.

Fatih Bey’in Babası İle buluşması:

Fatih beyin öldüğü sandığı babaları hastanede olduğu için bugün Manisa’da canlı yayında kavuştular.

Baba Sıcaklığını Hissedemedim:

Fatih bey babasının hasta olduğunu ve onun babalık hissini hissetmediğini belirtti ve beni büyüten anne ve babamın eksikliğini hissettim dedi. Babam sıcaklık veremedi bana rahatsız olduğundan dolayı daha erken tanışmak istemiştim dedi.

Fatih Bey’in babası Canlı Yayına Katılamadı:

Fatih beyin babası hastanede olduğundan dolayı buluşma hastanede yapıldı heyecanlandığı için Fatih bey ile canlı yayından önce görüştüklerini açıklandı.

Hakan Bey Seba Hanım’ı Niye Kucakladı

hakan-bey-kimd-rseba26 yaşındaki Seba hanım 46 yaşındaki Hakan Bey’e talip olmuş red cevabını alınca ortalığı birbirine katmıştı. ve gözyaşları içerisinde programdan ayrılmıştı. ardından ikinci bir görüşme yapan ikiliden Seba hanım ikinci red cevabını alınca ben kimseden red cevabı almadım o yüzden üzüldüm Hakan bey beni taşıyamaz aramızda 20 yaş var deyince Hakan Bey’de doğru karar verdiğimizi şimdi anladım dedi.

fakat ikili arasındaki buzlar çok çabuk eridi ve Hakan Bey evet cevabını verdiği Seba hanımı kucağına aldığı gibi koşarak programdan ayrıldı ve bu görüntülerden sonra herkes şaşkınlık içinde kaldı.