Elma Sirkesi ile Bağırsakları Temizleyin…

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle son yıllarda altın çağını yaşayan ve bir çok hastalığın tedavisi ve önlenmesinde yardımcı olan elma sirkesi ile bağırsak temizliğinin nasıl yapılacağını denemiş birisi olarak tavsiye etmek istiyorum.
Bu iki karışım bağırsaklardaki zararlı bakterileri öldürerek, toksin ve mantarın oluşumunu önlemektedir. Bu şekilde yeni doğmuş gibi tertemiz bağırsaklara sahip olacaksınız.
Malzemeler;
2 Kaşık Doğal elma Sirkesi (Ev Yapımı)
2 Kaşık İşlenmemiş Bal
Bu iki malzemeyi 1 bardak suyun içinde bal iyice eriyene kadar karıştırın.
Bu Karışımı için ve en az yarım saat hiç bir şey tüketmeyiniz.
15 gün boyunca uygulayın ve etkisini muazzam şekilde göreceksiniz.
Bu karışım ayrıca bütün kanser türleri ve candida için çok etkilidir.

Harun Kolçak’ın Doğum Gününden 4 Gün Sonra

Yaklaşık 3 yıldır prostat kanseri gören 62 yaşındaki müzisyen-sanatçı Harun Kolçak dün akşam saatlerinde tedavisine cevap veremeyerek hayata gözlerini yumdu.

Harun Koçak’ın ölümü sevenlerini kahrederken ölümünün ardından ortaya çıkan gerçek daha üzücü hale getirdi.

Harun Kolçak’ın4 gün önce sosyal medyadan doğum günü olması doğum gününün ve ölüm gününün aynı zamana gelmesi sevenlerinin acısını iki misli arttırdı.

Samsun’da Ömer Halis Demir Silüeti Gurulandırdı

Samsun’un Bafra ilçesinde dün gece (14 Temmuz 2017) Geçen yıl vatanı kurtarabilmek için şehit olan Ömer Halis Demir’in Şehit oluşunun yıl dönümünde bir silüet görüntülendi.

Samsun’un Bafra ilçesinde medibafra hastanesinin tam karşısında olan olay çok kısa süre içerisinde halk tarafında fark edilen siliüet tüm vatandaşlar tarafından hayranlıkla izlendi. Dualar ile birlikte gözyaşlarına hakim olamayan vatandaşlar olay karşısında duygulanarak ağladılar.
İşte O Görüntüler;

Bebeğini Denize Atan Anne Hakkında Karar Verildi.

Birlikte yaşadığı sevgilisi Mustafa T. ile birlikte 40 günlük kız bebeğini denize atarak ölümüne sebep olan fatma K. mahkeme karşısına çıkarak yargılanmaya başladı.

Fatma K. Mahkeme karşısında verdiği ifadede Mustafa “Artık kurtul şu çocuktan. At denize gitsin dedi bende bu psikolojik baskıya dayanamadım artık” diyerek kendini savundu.

Bunun karşılığında Mustafa T. ise “Çocuğumuzu öldür şeklinde hiçbir telkinde bulunmadım” bunlar bana atılan iftiralardır kendisi buna karar verdi ve bebeği ni denize attı diyerek kendini savundu. Mahkeme Mustafa T.’yi suçsuz bularak tahliyesine karar verdi.

İfadesinde 2015 yılından beri birlikte yaşadığı Mustafa T.’nin kendisine şiddet uyguladığını ileri süren Fatma K., “Olay günü bebeğin kırkı çıktığı için ablamlara gitmiştim. Eve döndüğümde Mustafa ile aramızda tartışma çıktı. Tartışma sırasında bana ‘senin yüzüne vurmayacağım, belli olmasın’ diyerek vücuduma vurmaya başladı. Daha sonra çocuğu alarak koltuğa fırlattı. Çocuğun sesi kesilir gibi oldu. Bana ‘çocuğu öldür’ dedi. Ben cesaret edemedim. Bu kez para verip, ‘Kurtul bebekten, denize at’ dedi” diye konuştu.

Sosyal Medya Çılgın Sedat’ı Delirtti

Bu yıl Survivor yarışmacısı olan Çılgın Sedat Lakaplı sanatçımız büyük oğlunun engelli olduğunu ve bu konuda da hassas olduğunu tüm konuşmalarında dile getirmişti.

Sosyal Medya üzerinden büyük oğlu Sıraç ile birlikte çekilen fotoğrafını paylaşan Çılgın Sedat Bir Bayan takipçisi tarafından hiç beklemediği ve hiç bir insana yakışmayan bir tepki ile karşılaştı. Bunun üzerine kadına karşılık veren Sedat kadının hala ahlaksızca yaptığı yorumlar kaşısında bu olayı mahkemeye taşıyacağını ve orada hesaplaşacaklarını söyleyerek Allaha havale ettiğini belirtti.

İşte Çılgın Sedat’ın Oğlu Sıraç’a Yapılan Yorumlar;

 

A-101 İndirimli Ürünler Kataloğu 6 Temmuz 2017

A-101 6 Temmuz 2017 Haftasında yine Harika ürünler bizlerle olmaya devam ediyor.

Bu Hafta Deniz, piknik ve yazlıklarda kullanılabilecek pratik ürünlerin yanısıra her zaman olduğu gibi son model teknolojik ürünler çocuklar için bisiklet, yazlık pijama takımları ve bir çok çeşit ürün ile bizlerin karşısında olacaklar.

İşte 6 Temmuz’da A101 Mağazalarına Gelecek Olan Ürün Görsellerinin Bulunduğu Video;

Hi-Level 39” uydu alıcılı Full HD LED Tv
Samsung Galaxy J120 cep telefonu
Piranha aksiyon kamerası
WD 1TB harici hard disk
Arzum AR4031 dik süpürge
Aprilla AHS 2035 saç düzleştirici fırça
Piranha Ixenit N oto teyp
Piranha LED ekranlı park sensörü
Otomobil Ürünleri
Aynalı takı dolabı
3 kapaklı puflu ayakkabılık
Singer Promise 1408 dikiş makinesi
Sinbo SBG 7102A elektrikli ayaklı ızgara
Kiwi KKS 1151 mutfak terazisi
Gıda ve temizlik ürünleri ve daha fazlası…

Pullu Çember Oyası Yapılışı Türkçe Video

Pullu Yeni Model Tığ Oyası Örneğinin Yapılışını Bugün Sizlerle Paylaşmak İstiyorum.
Hergün yeni model bir örnek çıkmakta ve bu ürünlere özellikle pullu boncuklar çok yakışarak yemeni – Çember ve Yazmalara renk katmaktadır.

Öncelikle yemenimizin altına tığ ile aralarına sıkı bir şekilde 3 zincir çektiğimiz zürefa yaparak başlıyoruz ve ilk sırayı geçiyoruz.
2. Sırada ilk zürefamıza ipimizi sık iğne ile tutturarak 5 zincir çekiyoruz, tığımıza ipimizi iki sefer dolayarak 3. zürefanın içine batıp 3 seferde çıkıyoruz.
3. Sıra; 3 zincir çekip tığımızın üzerine 1 sefer dolayarak az evvel 3 seferde çıktığımız yerin üzerinden 2 sefer çıkalım ve bu işlemi 5 sefer tekrarlayarak 5 direk yapıyoruz ve bir önceki zürafaya sıkiğne ile tutturuyoruz. (Bu işlemi Aşağıdaki iki Videodan Daha Detaylı İzleyebilirsiniz.

Pullu Çember Oyası Yapılışı Türkçe – Video 1

Pullu Çember Oyası Yapılışı Türkçe Video 2

Hülya Koçyiğit İyileşme Sürecinde Görüntülendi

Geçtiğimiz günlerde Akciğer kanseri olduğunu sosyal medyadan duyuran ve Amerikada bıçak altına yatarak sevenlerinden dua isteyen Hülya Koçyiğit , Hayat Arkadaşı Selim Soydan ile birlikte son durumu hakkında bilgi verdi.

HAYAT ARKADAŞI İLE YÜRÜYÜŞE ÇIKTI

Amerika’da onu biran bile yalnız bırakmayan Hayat Arkadaşı Selim soydan ile geçtiğimiz günlerde elele liseli aşıklar gibi yürüyüş yaparken görüntülenen Koçyiğit ““Bugün çok sevgili hayat arkadaşım Selim ile İstanbul’da yürüyüşlere başladık. Her ne kadar tek tek cevap veremesem de hepsini okuyorum mesajlarınızın. Sevginizin iyileştirici gücü ile her geçen gün daha iyi olacağımı biliyor ve şükrediyorum. En içten sevgilerimle” dedi

Stüdyodakilerin Ağzı Açık Kaldı!!!

Tv 8 Ekranlarında haftaiçi gündüz kuşağında Serap Ezgü’nün sunumuyla hazırlanan Gerçeğin Peşinde Programında bugün sıra dışı bir olay yaşandı.

Programa katılan aile annelerinin yengesi ve kardeşleri tarafından zehirlenerek öldürüldüğünü iddia etti. Programa katılan Mahmut bey “Benim eşim ve kardeşim birlikte kaçtı. Annem ölümünden önce bana bunu anlatmaya çalışmıştı fakat ben inanmadım. Annem kardeşim ve eşimi birlikte gördü susturulmak istendiği için de zehirlenerek öldürüldü” diyerek bütün stüdyoyu şok etti. Bunun üzerine Serap ezgü ise kardeşi ve eşine söz hakkı olduğunu söyleyerek programa bağlanmaları gerektiğini söyledi.

İşte İddialarda bulunan Mahmut Bey’in Videosu;

1 Temmuz’a Kadar Girişi Olanlara Erken Emeklilik Müjdesi

Devletten sosyal sigortalar kapsamında 1995 doğumlu olanlar erken emeklilik müjdesi geldi.

1995 doğumlu kız çocukları 1 Temmuz’da sigortalı yaptırılırsa ve bu kişiler 7200 günü 31 Aralık 2037 tarihinden önce doldurursa 59 yaşında emekli olacak. Bu sene sigorta yaptırarak kesintisiz ödeyen kadınlar, emsallerine göre 6 yıl önce, erkekler ise 3 yıl önce emekli olabilecek
1 Temmuz 2017 tarihinde sigortalı olarak çalışmaya başlayan kişi kesintisiz çalışmaya devam ettiği ve 2037 yılında 7200 prim gününü doldurduğu takdirde kadın 59, yaşında, erkek ise 61 yaşında emekliliğe hak kazanacak. Örneğin 1995 doğumlu kız çocuğu 1 Temmuz’da sigortalı yaptırılırsa ve bu kişi 7200 günü 31 Aralık 2037 tarihinden önce doldurursa 59 yaşında emekli olmaya hak kazanacak. Bu kadın 2037 yılında hemen emekli olamayacak ama o tarihte “emeklilik yaşını bekleyen” gruba girecek ve 59 yaşını dolduracağı 2054 yılında emekli olabilecek.

GAMZE YAĞAR’DAN KÖTÜ HABER!!!

Almanya’da yaşayan 17 yaşındaki erken yaşlanma hastası olan Gamze Yağar dün akşam hayatını kaybetti.

Daha Önce’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bir çok ünlü ile görüşen ve eğlenceli dakikalar geçiren Gamze hastalığına rağmen hayata sımsıkı tutunuyordu.

DÜN AKŞAM HAYATINI KAYBETTİ

Hastalığına rağmen yaşama sevinciyle herkese örnek olan Gamze’nin cenazesi Hemmingen DİTİB Camisi’nde kılınacak cenaze namazından sonra ailesinin memleketi Kayseri’ye götürülerek toprağa verilecek. Baba Metin Yağar, DHA’ya yaptığı açıklamada, Gamze dün akşam (27 Haziran) evimizde, annesinin kollarında can verdi. Bir süredir zaten çok acısı vardı. Ağrılara artık dayanamıyordu. Gamze’yi milyonlarca kişi tanıyor ve seviyordu; hepimizin başı sağolsun dedi.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Nikahı

Uzun Süredir dolu dizgin aşklarını yaşayan Ünlü çift Oyuncu Fahriye Evcen ile Burak Özçivit bu akşam Sait Halim Paşa Yalısında düzenlenen dillere destan bir düğün yaparak dünya evine girdi.

Bu Mutlu gecedeki görüntülerini basın mensupları ile paylaşan çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
İşte Ünlü Çift Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Nikahından ilk Görüntüler>>>

 

9 Yaşındaki Kız Annesi İçin Ağlıyor

9 Yaşındaki kız 60 Yaşındaki bir adamla evlendiriliyor ve düğün gecesi yaşanan tüylerinizi diken diken ediyor.

Olay Arabistan’da Gerçekleşiyor. 9 Yaşındaki Kız Çocuğu ( Evet Hala Çocuk) Dedesiyle aynı yaşta olan 60 yaşındaki adamla zorla evlendiriliyor. Oyun çağında olan anne kuzusu yapılan ihtişamlı düğünün ardından damat ile birlikte eve gönderilmek isteniyor bunu istemeyen çocuğun annesinin bacağına yapışarak annesinin evine gitmek istediği anlar ise kameraya işte bu şekilde yansıtılıyor.

Lütfen Bu pisliğin herkes tarafından İzlenilmesi için PAYLAŞALIM…

Karpuz Çekirdeğinin İnanılmaz Faydaları

Karpuz özellikle yaz aylarında ter ve sıcak ile attığımız vücut sularımızı geri kazanabilmemiz için harika bir meyvedir. Her Meyvede olduğu gibi karpuzunda sadece meyvesi değil kabuğundan ve çekirdeğinden de vitamin alabileceğimizi biliyoruz. Ama nasıl?

Karpuz A vitamini (karotenoidler), C vitamini, pantotenik asit, bakır, biyotin, potasyum, B1, B6 vitaminleri ve magnezyum deposudur. Bu Da bizim vücudumuzun psikolojik ve fiziksel olarak dirençli bir şekilde ayakta kalabilmemizi sağlar. Yani bu demek oluyor ki yediğimiz karpuz çekirdekleri çöpe değil vücudumuza vitamin olarak girmelidir. Bu Kürün en önemli püf noktası tamamen iyileşene kadar uygulanması ve 2 gün kullanım sonrası bir gün ara vermektir.

İşte Karpuz Kürünün Yapılışı;

20-30 karpuz çekirdeğini öğütün ve 2 litre suda 15 dakika pişirin. Bu çayı 2 gün için ve sonra 1 gün ara verin.

Bir kaç hafta bu yöntemi uygulayın, ama unutmayın her 2 günden sonra 1 bir gün ara vermeniz çok önemli!

Karpuz çekirdeğinin faydalar

1. Kalp sağlığı

Karpuz çekirdeği kalp için çok önemli olan magnezyum içerir. Ayrıca kan basıncını dengeler ve metabolik fonksiyonları arttırır. Kalp hastalıklarını ve tansiyonu önlemek için karpuz çekirdeklerini daha sık tüketin.

2. Yaşlanma

Antioksidan özelliği ile erken yaşlanmayı önler, cildi güçlendirir ve sağlıklı bir görünüm verir.

3. Akne tedavisi

Bir parça pamuğu karpuz çekirdeklerine batırın ve aknelerin üzerine sürün. Ölü hücreleri ve kiri de söker atar. Karpuz çekirdeği yağı tüm cilt türlerine iyi gelir ve cilt sorunlarının tedavisinde yardımcı olur.

4. Güçlü saçlar

İçerdiği protein ve amino asitleri saçları güçlendirir. Kavrulmuş çekirdekler bakır içerdiği için saçları daha parlak yapar. Saça rengini veren pigment “melanin”dir.

5. Kafa derisi kaşıntısı

Yumuşak yapısı karpuz çekirdeği yağının kolay emilmesini sağlar. Kuruyan ve kaşınan kafa derisini nemlendirmek için her gün kullanabilirsiniz.

6. Zarar görmüş saçlar

Karpuz çekirdeği saçların zarar görmesini engelleyen önemli yağlar içerir.

Daha Fazlası için Videoyu İzleyin:

Kolay Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Stor tüller hem kullanım kolaylığı sağlaması, hem uygun fiyatı hemde modern ve spor görünümü ile bütün evlere tek tek girmeye başladı.

Stor perdelerin en zor kısmı ise temizliği’dir. Temiz kullanılan stor perdeler en az 4-5 yıl kadar hiç temizlenmeden kullanılabilir 5 sene sonrasında temiliği için ister temizlik şirketlerini kullanabilirsiniz. Geniş balkonunuz  veya banyoları olanları için bu pek sorun olmuyor.

Kolay Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Stor perde temizliği için öncelikle kasa kısmını, monte edildiği kornişten çıkarmamız gerekmektedir. Bu işlemin ardından perdeyi, temiz ve düzgün bir zeminin üzerine serelim; perdenin üzerinde kırışıklık olmamasına dikkat edelim.

Bir leğenin içerisinde beyaz sabunlu ve şampuanlı ılık su karışımı hazırlayalım; süngeri hazırladığımız karışıma batırarak iyice sıktıktan sonra silme işlemine başlayalım. Perdemizi süngerle silerken çok fazla bastırmamaya dikkat edip; yumuşak hareketlerle silelim.

Zira çok fazla bastırırsak perde yırtılabilir; iplik kaçırma problemi ortaya çıkabilir. Ön yüzünü temizlediğimiz stor perdemizin diğer yüzünü de benzer şekilde silelim ve yumuşak bir havlu yardımıyla kurulayalım.