Bacaklarını Kesip Varile Sığdırdılar!..

cinayetİstanbul’da kaybolduktan sonra, vahşi bir cinayete kurban gittiği belirlenen Rita Darı Winkler’in cesedini bacaklarının kesilerek varile sığdırıldığı ortaya çıktı. Göğsünde kurşun izi bulunan Winkler’in öldürülmesiyle ilgili, cinayetinin 1 numaralı şüphelisi Ali Kemal S. için “Yakalama Kararı” çıkarıldı.

Almanya’da kuaförlük yapan 39 yaşındaki Rita Darı Winkler, geçtiğimiz ay İstanbul’da ortadan kayboldu. Ailenin 18 Mart’ta, yaptığı başvuru üzerine İstanbul Emniyeti’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü soruşturma başlattı. Kayıp Şahıslar Büro Amirliği’nce, yapılan çalışmada, Rita Dari Winkler’in erkek arkadaşı Ali Kemal S.’nin, İstanbul’da buluştuğu, birlikte Çınarcık’a gittikleri belirlendi. Araştırmalarda, Rita Dari Winkler’in öldürüldüğü ve Kocaeli, Gölcük’teki bir işyerinin zeminine gömüldüğü tespit edildi. Geçtiğimiz Salı günü yapılan kazı çalışmalarında, Rita Dari Winkler’in cesedi, içene beton dökülmüş bir varilde bulundu. Cesedin çıkarılması için varil; Adli Tıp Kurumu Morgu’na götürüldü.

KAMYONLA GÖTÜRÜLDÜ

Cesedin bulunmasının arından, cinayet şüphelilerinin peşine düşüldü. Araştırmalarda, Ali Kemal S.’nin kayınbiraderine ait işyerinde 2 hafta önce tadilat başlatıldığı belirlendi. Cesedin çıktığı varilin ise Ali Kemal S. ve kardeşi Hüseyin S., tarafından kamyonla Gölcük’e götürüldüğü tespit edildi.

CESEDİ İŞÇİLERE TAŞITTI

Polis, Ali Kemal S.’nin, Çınarcık’taki bağ evinde de tadilat yaptırdığı ortaya çıktı. İncelemelerde, cinayetin 10 Nisan’da Çınarcık’ta işlendiği tespit edildi. Ali Kemal S.’nin tadilat yapan ustalardan kamyonu ödünç aldığı, cesedin bulunduğu varili ise işçilerin yardımıyla taşıdığı belirlendi. Ali Kemal S.’nin kamyonu kullanarak, kardeşiyle birlikte Gölcük’e gittiği ortaya çıktı. İki kardeşin, varili işyerinin zeminine gömdüğü belirlendi.

cinayet1

HEYKELTRAŞIM DEDİ

Ceset ve bazı eşyaları kamyona yükleten Ali Kemal S.’nin, varilin ağır olduğunu söyleyen işçilere “Heykeltraşım, mermer var” dediği öğrenildi. İfadesi alınan işçilerin, denize 2 çuval attığını söylemesi üzerine bölgede araştırma kararı alındı.

BETON KIRILDI

Winkler’in cesedi, Adli Tıp Kurumu uzmanlarınca, betondan arındırıldı. Beton kırılınca dehşetin izleri de ortaya çıktı. Katilin, Rita Darı Winkler’in cesedinin varile sığmaması üzerine, bacaklarını dizlerinden kestiği belirlendi. Düzgün biçimde kesilen bacaklar da varilde bulundu. Sırtından vurulduğu anlaşılan Alman kadının teyzesi yeğenini teşhis edemedi. Uzmanlar, DNA eşleşmesi yapabilmek için Rita Dari Winkler’in Almanya’daki annesinden kan örneği istedi.
YENİDEN KAZI YAPILACAK

Cesedin bacaklarının kesilmesinde kullanılan testere ve cinayette kullanılan silahın bulunması için çalışma başlatıldı. Cinayet sonrası Ali Kemal S.’nin babasının mezarında kazı yaptığı belirlendi. Olayda kullanılan suç aletlerinin buraya gömüldüğü ihtimaline karşı mezarlıkta çalışma yapılacağı öğrenildi.

YAKALAMA KARARI VERİLDİ

Cinayetin 1 numaralı zanlısı Ali Kemal S.’nin yakalanması için savcılığın yakalama kararı çıkardığı öğrenildi. Almanya’da yaşayan şüpheli için, İnterpol aracılığıyla “kırmızı bülten” çıkarılması için de hazırlık başlatıldı. Ali Kemal S.’nin gözaltına alınan kardeşi Hüseyin S. ise “Cinayete iştirak” suçlamasıyla tutuklandı.

Kaynak:Sözcü Gazetesi

cinayet2

Esra Erol Yine Yapacağını Yaptı !

esra-erol-1Oba Makarna ve Bir Dilek Tut Derneği, hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini yerine getirerek, onlara umut, neşe ve hayata tutunma gücü sağlayacak olan önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atarken Esra Erol’da projeye büyük destek vererek minik çocukların hayallerinin gerçekleştirilmesinde önemli rol oynuyor.

Üstelik bu unutulmaz günde Oba Makarnanın ünlü yüzü Esra Erol bizzat Gaziantep’e geldi. Gamze’nin dilek etkinliğine katılarak danslar etti, oyunlar oynadı, aile bireyleri ve Gamze ile uzun uzun sohbetler etti ve Gamze’ye büyük moral verdi.

Dilek bilgisi Oba Makarna İletişim Direktörü İpek Cıncıkcı’ya iletildi. Cıncıkcı, küçük kızın dileklerini yerine getirmek için işe koyuldu ve konuyu ünlü sunucu Esra Erol’la da paylaştı. Ünlü Sunucu Esra Erol daveti kabul ederek Gaziantep’e geldi.

Küçük Gamze’nin çok sevdiği kahramanların resimlerinin de yer aldığı güzel bir salon hazırlandı. Sabah saatlerinde Gamze ve ailesi doğum gününün yapılacağı mekâna getirildi

Kısa süre Oba Makarna Kurumsal İletişim Daha sonra hep birlikte sürpriz doğum günü yapılacak mekâna geçildiğinde ise küçük Gamze, “Allah sizden razı olsun, böyle büyük bir sürprizi rüyalarımda görsem inanmazdım.” Diyerek duygularını ifade etti.

Esra Erol ile birlikte sürpriz doğum gününü yaşayan küçük Gamze’ye hayal ettiği bilgisayar yanında onlarca oyuncak hediye edildi. Gamze sevdiği kahramanlar ve renklerle donatılmış salonda, sevdiği şarkılar eşliğinde Ünlü sunucu Esra Erol ile birlikte doyasıya eğlendi.

Oba Makarna ve Bir Dilek Tut Derneği’nin ortaklaşa yürüttüğü projenin kendisi için büyük anlam ifade ettiğini belirten Esra Erol “Bugün hayatımın en güzel ve en anlamlı günlerinden birisi. Burada küçük bir çocuk olan ve önemli bir hastalıkla mücadele eden Gamze’nin hayalindeki bir anı yaşamasını sağladık. Bu tür sosyal sorumluluk projeleriyle çocuklarımızı hayata bağlamak, onlara yaşama sevinci aşılamak zorundayız. Benim için bundan büyük mutluluk olamaz. Oba Makarna ve Bir Dilek Tut Derneği’nin ortaklaşa yürüttüğü bu çalışmayı sonuna kadar destekleyeceğim” dedi.

Oba Makarna Kurumsal İletişim Koordinatörü İpek Cıncıkcı ise bu organizasyonla projenin startını verdiklerini ve zaman içerisinde birçok çocuğun dileğini gerçekleştirmeye çalışacaklarını ifade ederek “Dileğin gerçeğe dönüştüğünü görmek bir çocuk için unutulmaz bir deneyimdir; özellikle de hayati tehlikesi olan bir çocuk için. Anne ve babalar için ise özel bir anı yaratmanın zamanıdır; belleklerde hep yer edecek bir anı.Projenin amacı insanların umut, dayanma gücü ve sevinç duygularını güçlendirmektir.” dedi.

Kendisine sürpriz bir doğum günü hazırlayan Oba Makarna ve Bir Dilek Tut Derneği yetkililerine teşekkür eden küçük Gamze “Rüya gibi bir gün geçirdim.Bugün hem sürpriz bir doğum günü yaşadım, hem de hayalimdeki bilgisayara kavuştum.Beni yalnız bırakmayan İpek ablaya,Esra Erol’a ve mutlu olmam için çabalayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.esra-erol

A 101 Aktüel Ürünler 14 Nisan 2016

14 Nisan günü en çok talep görecek fırsat ürünü; Samsung 55J6370 Curved Tv olacağını düşünüyoruz. Yeni ve şık metalik kavisli tasarımıyla öne çıkan bu televizyon 140 cm ekranı bulunmakta olup, Full hd görüntüsü ve kendinden uydu alıcısı sayesinde ek bir cihaza ihtiyacınız olmayacak. Her hafta yayınlanan A-101 aktüel ürün kataloğunda İhtiyacınız olan ve işinize yarayacak pek çok ürünü bulmanız mümkün. A-101 14 Nisan günü mağazalarında satışa sunacağı ürünler sınırlı sayıda ve renkte satışa sunulacak olup, çok fazla talep ve ilgiden dolayı hızlıca tükenecektir. Bu yüzden beğendiğiniz ürünleri kaçırmamak için fırsat günü erkenden A-101 mağazalarına uğramanız fayda var.

 • Samsung 55J6370 55’’ Curved Tv
 • Fly- IQ4509 Intruder X8 Cep Telefonu
 • Kaymaz Pamuk Çekyat Örtüsü
 • Goblen Kaymaz Taban Halı
 • Kaymaz Taban Yolluk
 • Luminarc Tabak Çeşitleri
 • 8 Raflı Çok Amaçlı Dolap
 • Attlas 500W Darbeli Matkap
 • Fakir Saç Kurutma Makinesi
 • Gıda Ürünleri
 • Temizlik Ürünleri
 • Oyuncak Çeşitleri

  a-1011 a-1012 a-1013a-1014 a-1015 a-1016 a-1017 a-1018 a-1019 a-10110

60 Saniye Bastırırsanız!

Hepimizin ortak şikayeti baş ağrısı ya da vücudumuzun değişik bölgelerinin sebepsiz olarak aniden ağrımasıdır. Böyle durumlarda hemen ağrı kesici ilaç ya da doktora başvururuz fakat refleksoloji yöntemi ile 60 saniyede kurtulmak mümkün. Refleksoloji basit olarak vücudun her organ ve bölgesinin diğer organlarımızla bağlantılı olması üzerine kurulu bir sistemdir. Yani parmağınıza bastırdığınız zaman o bölge ile bağlantılı diğer organınızda olan ağrı anında kesilecektir. Tek yapmanız gereken hangi parmağın nere ile bağlantılı olduğu ve buna göre ne yapmanız gerektiğini öğrenmek.

bas parmagiBaşparmak– Kalp ve akciğerler ile alakalıdır. Kalp ritminiz hızlandığı zamanlarda başparmağınızı ovarsanız eğer kalp atışınızın yavaşlamasına yardımcı olacaktır.

isaret parmagiİşaret Parmağı– Bu parmak kolon ve mide ile alakalıdır. Eğer kabızlık veya karın ağrısı şikayetiniz varsa işaret parmağınıza 60 saniye boyunca bastırın ve masaj yapın. Karın ağrınızın anında kesildiğini hissedeceksiniz.

orta parmagiOrta parmak– Bu parmak kalp, ince bağırsak, kan dolaşım ve solunum sistemi ile alakalıdır. Eğer sürekli baş dönmesi ve uyku hali yaşıyorsanız, şikayetlerinizin geçmesi için orta parmağınızı ovalamanız yeterli olacaktır.

yuzuk parmagiYüzük parmağı– Yüzük parmağı ruh durumuz ile alakalıdır. Kendinizi depresif hissettiğiniz zaman, yüzük parmağınıza masaj yapmak sizi çok daha iyi hissettirecektir.

kucuk parmakKüçük parmak– Baş, boyun ve böbrek ile bağlantılıdır. Yani,ne zaman bir baş ağrısı ya da boyun bir ağrı şikayetiniz varsa, ya da böbrekleriniz ağrıyor ise serçe parmağınıza masaj yaparak kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Yeni Evlenen Seda Akgül’den Şaşırtan Karar…

seda-akgulİş adamı Avram Habif ile evlenen ünlü sunucu Seda Akgül, kendi soyadını kullanmak için dava açtı.

Avukatı aracıyla mahkemeye başvuran Seda Akgül, ”Habif” soyadının iptalini ve kızlık soyadı olan “Akgül” soyadını kullanılmasını talep etti.

Yaptığı açıklama Akgül “Yıllardır Akgül soyadıyla tanınıyorum. Ayrıca bir kadın olarak kendi soyadımı kullanma hakkına sahibim. Eşime ait soyadın iptalini ve evlilik öncesi soyadımın kullanılmasına izin verilmesini istiyorum.” diyerek sözlerini ifade etti.

 

Beratcan’ın Annesi Gece Saaat 02.00’de Nereye Götürüldü ?

Beratcan’ın Annesi Gece Saaat 02.00’de Nereye Götürüldü ?

Katil zanlısı Ersin K. yakalandıktan sonra, kendisini azmettirdiğini iddia edince Beratcan’ın annesi Türkan K. gözaltına alınmıştı. Adliyeye sevk edilen Türkan K., Nöbetçi 2. Sulh Ceza Hâkimliği tarafından “yeterli delil olmadığı” gerekçesiyle serbest bırakılmıştı.

 

 ‘BERATCAN BİZİ BİRLİKTE GÖRDÜ’

Ersin Kaşıkçı kendini savunurken kan dondurucu ifadelerinde şunları söyledi: “Türkan beni Beratcan’a Ersin ağabey olarak tanıtmıştı. Ben Beratcan ile 3-4 yıl önce tanışmıştım. Soruşturma savcısı da dün Türkan K.’nın serbest bırakılmasına itiraz etti.Anadolu 2. Sulh Ceza Hâkimliği’nin kararında direnmesi durumunda itiraz dilekçesinin 3. Sulh Ceza Hâkimliğine gönderileceği belirtildi. Sonra eve gelince de beni tanıdı güven duydu. Yaklaşık 2 hafta önce Türkan ile ıssız bir yerde benim servis şoförlüğü yaptığım şirketin aracında birlikte olurken Beratcan bizi gördü. Türkan ‘Bu çocuk bizi gördü. Bu şekilde devam edersek başımıza iş açacak. Buna bir çare bulmamız gerekir’ dedi.

‘NE YAP NE ET KURTUL DEDİ’

Öldürme olayından iki hafta önce bana ‘Ne yap et Beratcan’dan kurtul. Bunu bir şekilde hallet’ dedi. Ben nasıl yapacağım diye sorduğumda ‘Ne yaparsan yap gerekirse öldür’ dedi. Ben kendisine böyle bir şey yapamam dedim. ‘Sen yapmazsan ben evdekilere bir şey yaparım senden bilirler’ diye tehditte bulundu. Bunun üzerine ben de kabul ettim. Suçu işlediğimi kabul ediyorum. Türkan Beratcan’ı öldür diye beni azmettirdi.”

KORUMA TALEP ETTİ

Türkan K., serbest kaldıktan sonra Kartal’daki evine döndü. Ancak aynı gece 23.00 sıralarında bazı mahalle sakinleri Karakütük Ailesi’nin evini taşladı. Polis koruması altında evden çıkarılan Türkan K. koruma isteyince, saat 02.00’de sığınma evine yerleştirildi.

Habertürk

Beratcan’nın Kaybolduğu Gün… Mide Bulandıran Açıklama Geldi…

15 gün önce Kartal’da okul dönüşü kaybolan ve dün maalesef acı bir şekilde toprağa verdiğimiz Beratcan 10 yaşındaki evladımızla ilgili bu gün olaylar günü yaşananlarla ilgili gerçekler ortaya çıktı.

 

İstanbul- Kartal’da okuldan çıktıktan sonra kaybolan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük’ten 15 gün sonra acı haber geldi.

15 gün önce Beratcan’ın kaybolduğu gün annesi Türkan Karakütük’ün emniyete giderek, ‘’Oğlumu eski iş yerinde birlikte çalıştığım servis şoförü Ersin K. kaçırmış olabilir.’’ Diyerek şikayet ettiği ve daha sonra bu şikayetini geri aldığı öğrenildi. Bu şikayet üzerine yola çıkan polis ekipler Beratcan’ın cansız bedenine ulaştı.

Cenazede Dağıtılan Bu Yemek Helal Değil !


Dikkat! Din İşleri Yüksek Kurulu’nun açıklamasına göre cenazede dağıtılan bu yemek helal değildir. Son yıllarda cenaze sahibi evlerde farklı bir adet ortaya çıkmaya başladı. Anadolu’nun bazı küçük illerinde bile cenazenin ilk günlerinde bazen üç gün boyunca çadırlar kurulup pideler dağıtılıyor. Buraya kadar ortada problem yokmuş gibi görünüyor. Ama dikkat edilince insanların yeni bir hurafeye doğru gittiği endişesi de bazı çevreleri ürkütmüyor değil. Öncelikle dinimizde, sünnette bu çadır tutma ve pide dağıtma geleneğinin yeri var mı sorusunun cevabını araştırdık.

Bu konuda Din İşleri Yüksek Kurulu’nun kararı şu şekilde: Hz. Peygamber, ölünün kendi ailesinin yemek hazırlayıp gelenlere ikram etmesini hoş karşılamamıştır.

Cenazede hangi para ile yemek dağıtmak helal değidir?
Ölen kişinin mirasçıları fakir iseler veya aralarında buluğ çağına erişmemiş çocuk var ise, geriye bıraktığı maldan yemek yapılarak cenazeye gelenlere verilmesi helal değildir. Buna karşılık Peygamberimiz, komşu ve akrabalarının ölü sahiplerine yemek getirmelerini tavsiye etmiştir (İbn Mace, Cenaiz, 59).

Anadolu’nun küçük şirin bir şehrinde görüştüğümüz kişiler cenaze evlerinde çadır kurulmaz, pide dağıtılmaz ise bunun artık çok ayıp karşılandığını belirttiler. Cenazesi olup acısı taze olan ölü yakınlarının bir de kendilerine gelen ziyaretçileri tabiri caiz ise düğün merasimi gibi ağırlama yükü yüklendiğini söylediler. Tabiki halktan aldığımız duyumlara göre cenaze sonrasında yapılan yorumlarda insanlar üzerinde mahalle baskısının oluşmaya başladığı anlaşılıyor. Ölü yakınlarının çadır kurması, pide dağıtması da yetmiyor. ‘Pidenin yanında içecek dağıtılmış mı, o kadar insan cenazeye gelmiş fıstıksız kuru bir helva mı ikram edilir? ‘ gibi çok çirkin dedikodular en az on-beş gün boyunca sağda solda konuşulduğu aktarılıyor. Orada okunan Kur’an ve ölümü tefekkür ise bu konuşmaların gölgesinde ‘tabi hepimizin başına gelecek’ ifadeleri ile çay yudumlarken geçiştirildiği anlaşılıyor. Bu konuyu ciddiye alıp herkesin cenazesini sünnet ölçütlerinde uğurlaması oldukça yerinde bir karar olacak. İçinde birçok hayırı barından şu nebevi tavsiyeyi ihya edersek kazanacağımız sevap da o derece büyük olur galiba.
Abdullah b. Cafer’den… Demiştir ki: Resulullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:

“Cafer’in ev halkına yemek hazırlayınız. Çünkü onların başına kendilerini meşgul eden bir iş gelmiştir.” (Ebu Davud, Cenâiz, 25-26; Tirmizî, Cenaiz 21; İbn Mace, Cenaiz 59; Ahmed b. Hanbel, 6/380)

3 Mart 2016 A-101 Aktüel Ürünler

3 Mart 2016 A-101 aktüel ürünleri inceliyoruz. A-101 bu hafta elektronik ürünlere olduça yer vermiş. Öne çıkan ürünler ise Hometech T100 10.1 Tablet Bilgisayar, Attlas Kırıcı Delici Matkap, Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi ve Nexus Çift Kişilik Yatak Örtüsü Takımı oluyor. Ayrıca Aynalı Banyo Dolabı da kullanışlı bir ürün olarak duruyor.

Hometech T100 10.1” Tablet Bilgisayar
16 GB Sandisk USB Bellek
Attlas Kırıcı Delici Matkap
Nexus Çift Kişilik Yatak Örtüsü Takımı
Havlu çeşitleri
Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi
Sinbo SHD-2686D saç kurutma makinesi
Aprilla AHC 5003 saç kesme makinesi
Sinbo STR 4916 kıl temizleme cihazı
Aynalı Banyo Dolabı
Saksıda Canlı Çiçek
Pınar Ürünleri

a1 a2 a3 a4

8 Aylık Bebek 6.5 Kilo Doğdu

hjDoktorlar tarafından kontroller sırasında 4 ile 5 kilo olabileceği düşünüldü fakat bebek tam 6 kilo 500 gram olarak sezaryen doğumla dünyaya geldi. Vietnam’da doğan en kilolu bebek olarak rekor kırdı.
Gazetelere konuşan 40 yaşındaki baba ”Doktorumuz kilolu bir bebek olarak dünyaya geleceğini söylemişti fakat bebeğimiz bu kiloda doğunca çok şaşırdık. Şimdi bebeğimiz için aldığımız kıyafetleri iade etmek zorunda kalacağız.” diyerek gülümsedi.

Telefonu Yanlış Kullanması Bakın Neye Sebep Oldu

Teknolojinin bizi sağladığı faydaların çokluğu şüphesizdir. Fakat sağladığı yararların yanında oldukça ciddi zararlarıda vardır. Her gün bu zararlardan etkileniyoruz, sonuçlarını görüyoruz veya gördük. Bu defa Amerikalı bir kızın telefonu şarj edilirken kullandığı için ciddi yanıklara maruz kaldığını görüyoruz.

12
Chicago’da ailesi ile yaşayan 13 yaşındaki Gabbie, telefonunu şarjda takılı iken kullandı. Bu esna da boynunda metal bir kolye bulunuyordu. Telefon şarjından ani bir elektrik akımı gelmesi sonucu boynundaki metal kolye ciddi derecede yanıklara sebep oldu.

13
Anne, olayın ardından kızının kullandığı telefon markasına şikayette bulundu. Marka kıza yeni bir telefon gönderdi ve aynı zamanda tüm hastane masrafını karşılayacağını bildirdi.

14
Bu tür sıkıcı olaylara sebebiyet vermemek için elektronik ürünleri kulanırken dikkatli olmalıyız.

Amasyalı Anne 3 Günlük Bebeğini Öldürdü

Amasyalı anne 3 günlük bebeğini öldürdü

Amasya’da 3 günlük kız bebeğini bıçaklayıp öldüren 2 çocuk annesi kadın, Rusya’ya gidecekken yakalandı.

 Kocasının 5 yıl önce trafik kazasında vefat etmesi ardından 2 çocuğuyla birlikte Amasya’nın Fethiye Mahallesi’ndeki kiralık bir eve yerleşen 30 yaşındaki Sevim K. bir yıldır kira parası alamayan ev sahibi Ömer T. tarafından icraya verildi.

Ölü Bebeği Ev Sahibi Buldu

Eşyaları tespit yapmak üzere eve gelen icra görevlilerinin ağır bir koku hissedip durumu ev sahibine bildirdiler. Bunun üzerine kızıyla birlikte odaları dolaşıp yatağın üzerindeki poşeti açan Ömer T., ölmüş bebek cesediyle karşılaşınca durumu polise bildirdi.

Anne Rusya Yolunda Bulundu

Eve gelen polis ekiplerinin incelemesiyle 3-4 gün önce doğduğu anlaşılan bebeğin üzerinde iki bıçak darbesi tespit edildi. Olayın fark edilmesinden önce evden ayrıldığı ve Rusya’ya kaçmak için uçak bileti ayırttığı belirlenen anne Sevim K. ise, Amasya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri tarafından yakalandı. Mahkemeye sevk edilen anne, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çocuklar, Yuvaya Teslim Edildi

Sevim K.’nın diğer iki çocuğu ise çocuk yuvası yetkililerine teslim edildi. Kiracısından kira ücretlerini bir yıl ödememesi üzerine icraya başvurduğunu anlatan Ömer T., “Eve temizleyelim diye gittiğimizde bazayı kaldırınca poşet gördük. İçinde yeni doğmuş çocuk bulduk. Sonra polise telefon ettik” dedi. Ömer T., olaydan dolayı büyük üzüntü yaşadığını söyledi.

Bu Çikolataya Dikkat !

snickers1ABD’li çikolata devi Mars, birçok Avrupa ülkesinde milyonlarca Mars, Snickers ve Milky Way mini çikolatasının içlerinden plastik parçaları çıkması sebebiyle çikolataları toplatma kararı aldı.
Ürünlerin toplatıldığı ülkeler arasında Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, İtalya, Hollanda ve Belçika da var.
Mars’ın Almanya biriminden yapılan açıklamada son kullanma tarihi 19 Haziran 2016 ile 8 Ocak 2017 arasında olan ürünlerin sorundan etkilendiği belirtildi ve Mars gönüllü olarak ürünleri toplatacağını söyledi.
Sorundan etkilenen ürünlerin tam listesinin internet sitesine eklendiği de ifade edildi.
Ancak açıklamanın geldiği saatlerde siteye erişim sağlanamadı.
Piyasadan toplatılacak ürün adedinin milyonları bulabileceği söyleniyor.

Evden Eve Eşya Taşımak Artık Çok Kolay

Evden Eve Eşya Taşımak Artık Çok Kolay. Çünkü Koyuncu Evden Eve Nakliyat Var.

Özellikle Çerkezköy Evden eve Nakliyat, Tekirdağ Evden Eve Nakliyat ve Trakya Evden Eve Nakliyat sektöründe adını duyuran ve elit firmalar arasında yer alan Koyuncu Evden Eve Nakliyat sizin için eşya taşımayı sandığınızdan daha çok kolay bir işlem haline getiriyor.

Sigortalı Evden Eve Taşıma, Marangozlu evden Eve taşıma, ve Asansörlü eşya taşıma hizmetleri ile başta tüm Trakya bölgesi olmak üzere ülke geneline evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Koyuncu evden eve nakliyat % 100 müşteri memnuniyeti politikasından taviz vermeden yoluna devam ediyor.

Trakya’dan ve ülkemizin dört bir köşesinden evden eve nakliyat hizmeti almak Koyuncu Evden Eve Nakliyat ile çok daha kolay ve güvenli, size bir telefon kadar yakın. Evden Eve nakliyat firması olarak ücretsiz ekspertiz sağlayan Koyuncu Evden Eve Nakliyat’a, nakliyat fiyatı almak için ulaşmak isteyenler mail atarak ve telefon numaralarını arayarak ulaşabilirler.

Koyuncu Evden Eve Nakliyat İletişim Bilgileri İçin www.cerkezkoyevdeneve.org adresini ziyaret ediniz

Yılmaz Köksal Hayatını Kaybetti

Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden bir çok film ve dizide rol alan ünlükarakter oyuncusu Yılmaz Köksal hayatını kaybetti.

YILMAZ KÖKSAL KİMDİR

yilmaz-koksal-yesilcamUzun süredir kanserle boğuşan Yılmaz Köksal, Türk sinema ve dizi oyuncusuydu. 15 Temmuz 1939 yılında Kırşehir’de doğdu. İlkokulu bitirerek Osmaniye’den İstanbul’a geldi ve Tophane Sanat Enstitüsünde okudu. Bir süre gemilerde çalışarak Avrupa’yı dolaştı.

Tunç Başaran’ın sinemaya uyarladığı, Orhan Kemal’in “Murtaza” eserinde “Dubara” rolünü oynayarak sinema tarihine geçti. Yılmaz Köksal uzun bir süre ikinci derecede rollerde oynadıktan sonra 1970 de Çetin İnanç’ın yönettiği “Çeko” filminde başrole yükseldi. Filmin başarısıyla halkın beğenisini kazanıp, macera filmlerinin aranan oyuncusu ve sinema tarihinin sevilen oyuncularından biri oldu.

Senaryosunu Mehmet Arslan’ın yazdığı ve başrollerini Canan Perver ile paylaştığı “Aybiçe Kurt Kız”, o dönem Türk sinemasinin ürettigi ender kült filmler arasındadır. (Filmde Türk obasına hain saldırıda bulunan barbarlar, herkesi öldürürler.

Yılmaz Köksal Türk kahramanı Aybiçe “Kurt Kız” bu katliamın öcünü almaya yemin eder.) 1965’ten 2005’e kadar 182 filmde oynamıştır. Birçok film senaryosu yazmıştır. Özel televizyonların çoğalmasıyla birlikte sinema ve dizi filmlerinde oyunculuk hayatına devam etti.

Boğuştuğu kanser hastalığı yüzünden 22 Ekim 2015 Perşembe günü hayatını kaybetti. Yılmaz Köksal 76 yaşındaydı.

Yılmaz Köksal’ın Oynadığı Filmler (Filmografi)

 • Cümbür Cemaat Aile (Hayrettin) 2010
 • Yahşi Batı (Şerif Çeko) (2009)
 • Adanalı (Kemal) 2009
 • Selena (Battal Gazi) 2008
 • Merhaba /Dim Çayı Sevdalıları 2007
 • Gizli Tünel 2006
 • Memleket Hikayeleri -Ahçik 2006
 • Torun ve Torunu 2 (Köroğlunun Torunu)2005
 • Torun ve Torunu 1 2005
 • Yusuf Yüzlü (Paşa) 2004
 • Mavi Rüya 2004
 • Bir Akıllı Bir Deli 2002
 • Zerda (Ökkeş) 2002
 • Karaoğlan (Otmar) 2002
 • Biri Yer Biri Bakar 2000
 • Hemşo (Zülfikar) 2000
 • Güneşe Doğru 1999
 • Kahpe Bizans (Sepetçioğlu)1999
 • Sevimli Dostlar (Bayram) 1997
 • Canısı (Yılmaz) 1997
 • Leş Kargaları 1996
 • Çapraz Ateş 1996
 • Kara gün 1994
 • Kaygısızlar (Yılmaz Usta) 1994
 • Komşular 1993
 • Sevginin Bittiği Yer 1993
 • Nehrler Denize Akar 1992
 • Kurdoğlu 3/Biz Bu yola Başkoyduk (Hafız) 1992
 • Kurdoğlu 2/ Sancağın Ordusu(Hafız) 1992
 • Kurdoğlu /Osmanlı Bedel İster (Hafız) 1991
 • Ahu Gözlüm 1990
 • Canımın Canısın 1989
 • Canmdan Can İste 1989
 • Günahtır 1989
 • Acı Gurbet 1988
 • Ağlamaya Değer mi? 1988
 • Turist Avcıları 1986
 • Acı Çekenler 1987
 • Şeytanın Oğulları 1987
 • Acı Hayat 1987
 • Yemin 1987
 • Secdikten Sonra 1987
 • İnfilak 1986
 • Kader Böyle Yazdı 1986
 • Suçlu Kim 1986
 • Muhteşem İkili (Kerim) 1986
 • Onlar da Sevdiler 1985
 • Günsüz Ali 1985
 • Halime Gülme 1985
 • Kaçak Şarkıcı 1985
 • Üç Süpermen Olimpiyatlarda (Süpermen) 1984
 • Aşk Sürgünü 1984
 • Beklenmeyen Randevu 1984
 • Ejderin İntikamı 1984
 • Gurbet 1984
 • Aşk Adası 1983
 • Kahreden Kurşun 1983
 • Bir Zamanlar Kardeştiler (Ali) 1983
 • Toptağın Kanı 1983
 • Ağlayan Gülmedi mi? 1982
 • Yakılacak Kadın 1982
 • Kırmızı Kelebek 1982
 • Gurbet Kuşları 1982
 • Nasıl İsyan Etmem 1982
 • Umut Dilencisi 1982
 • Yaşamak Seninle Güzel 1982
 • Leyla İle Mecnun 1982
 • Acı Gerçekler 1981
 • Kardeş Kurşunu 1981
 • Günah Defteri 1981
 • Kirvenin Kızı 1981
 • Milcan 1981
 • Ölmeyen Arkadaşlık 1981
 • Mutlu Ol Yeter 1981
 • Takip 1981
 • Ceren 1980
 • Sabırlı Kullar 1980
 • Aşk ve Adalet 1978
 • Çilekeş 1978
 • Yıkılış 1978
 • Korkusuzlar 1977
 • Aybiçe Kurt Kız 1976
 • Krallar Eğleniyor 1976
 • Nereye Arkadaş (Cemal) 1976
 • Yarın Olmaz Şimdi 1975
 • Mağlup Edilmeyenler 1974
 • Her Gece Bardayım 1974
 • Kahramanlar (Onbaşı Yılmaz) 1974
 • Kanlı Savaş 1974
 • Kiralık Serseri 1974
 • Sayılı Kabadayılar 1974
 • Tanrım Beni Baştan Yarat 1974
 • Dağ Kurdu (Kuçilua) 1973
 • Ölüm Satanlar 1973
 • Sevginin Bedeli 1973
 • Duvak (Zaloğlu) 1973
 • Kaderimiz 1973
 • Mağrur ve Cesur 1973
 • Affedilmeyenler 1973
 • Destan (Şah) 1973
 • Maceraya Bayılırım (Ali) 1973
 • Acı Zafer 1972
 • Asılana Kadar Yaşayacaksın 1972
 • Gece 1972
 • Cesurlar 1972
 • Delioğlan 1972
 • Çapkın Hafiye 1972
 • Çılgınlar Ordusu 1972
 • Hızlı Hızır 1972
 • Kan Dökmez Remzi 1972
 • Ve Siahını Çekti (Komiser Murat Akan) 1972
 • Kan ve Kin 1972
 • Vahşetin Esirleri 1972
 • Allah Benimle 1971
 • Alaaddin’in Lambası 1971
 • Avare Kalbim 1971
 • Cemo ile Cemile 1971
 • Kara Memed 1971
 • Kurşunla Selamlarım 1971
 • Kurşun Memed 1971
 • Önce Sev Sonra Öldür 1971
 • Sevimli Hırsız 1971
 • Zehir Hafiye 1971
 • Kaderin Ağları 1970
 • Zagor 1970
 • Çeko 1970
 • Ham Meyva (Aşık Rüstem) 1970
 • Hoş Memo 1970
 • Öp Beni(Yılmaz) 1970
 • Ali ile Veli 1970
 • Avare 1970
 • Avare Aşık 1970
 • Cehennemde Şenlik Var 1970
 • Gülüm Nuri 1970
 • Kan ve Kurşun 1970
 • Kanıma Kan İsterim 1970
 • Kralık Katiller 1970
 • Ölüm Çemberi 1970
 • Püsküllü Bela 1970
 • Sevimli Serseri 1970
 • Vur Okşa ve Öp 1970
 • Sana Allah Acısın 1970
 • Satılık Gelin 1969
 • Sürgünler 1969
 • Gurbette Ölenler1969
 • Asrın Kralı 1969
 • Kanlı Gelinlik 1969
 • Kendi Düşen Ağlamaz 1969
 • Mezarımı Taştan Oyun 1969
 • Asılacak Kadın 1969
 • Dikenli Hayat 1969
 • Hazreti Ali 1969
 • Güney Ölüm Saçıyor(Köksal) 1969
 • Çakırcalı Mehmet Efe (Çıplak Efe) 1969
 • Berduş (Nuri) 1969
 • Allahın Aslanı Ali 1969
 • Dağlar Şahini 1969
 • Mete Han Amazonlara KARŞI 1969
 • Kan Su Gibi Akacak(Mehmet Aslan) 1969
 • Bozkırlar Şahini Targan 1968
 • Hakanlar Savaşı (Toygar) 1968
 • Gök Bayrak 1968
 • İngiliz Kemal 1968
 • Dağları Bekleyen Kız 1968
 • Gültekin Asya Kartalı 1968
 • Gönüllü Kahramanlar 1968
 • Kara Pençe 1968
 • Nuri Bey Mafyaya Karşı 1968
 • İstanbul Tatili (Yılmaz) 1968
 • Maskeli Beşlerin Dönüşü (Şeytan) 1968
 • Kan Davası 1967
 • Şeyh Şamil 1967
 • Cango Ölüm Suvarisi (Korkusuz Adam) 1967
 • Fantoma İstanbul’da Buluşalım 1967
 • Malkoçoğlu Krallara Karşı (Ejder) 1967
 • Kader Bağı (Çarli) 1967
 • İdam Günü 1967
 • Kanlı Takip 1967
 • Şoför Parçası 1967
 • Kara Davut 1967
 • Gençlik Türküsü 1967
 • Osmanlı Kabadayısı (1967)
 • Namus Borcu (Ömer) 1967
 • Eceline Susayanlar (Mehmet) 1967
 • Affedilmeyen (Baterist) 1966
 • Malkoçoğlu (Ejder) 1966
 • Eli Maşalı 1966
 • Şafakta Üç Kurşun 1966
 • Konforlu Necla 1966
 • Beş Fındıkçı Gelin 1966
 • Çalıkuşu 1966
 • Horasan’da Gelen Bahadır 1965
 • Horasan’ın Üç Atlısı 1965
 • On Korkusuz Kadın 1965
 • Murtaza 1965