Beratcan’ın Annesi Gece Saaat 02.00’de Nereye Götürüldü ?

Beratcan’ın Annesi Gece Saaat 02.00’de Nereye Götürüldü ?

Katil zanlısı Ersin K. yakalandıktan sonra, kendisini azmettirdiğini iddia edince Beratcan’ın annesi Türkan K. gözaltına alınmıştı. Adliyeye sevk edilen Türkan K., Nöbetçi 2. Sulh Ceza Hâkimliği tarafından “yeterli delil olmadığı” gerekçesiyle serbest bırakılmıştı.

 

 ‘BERATCAN BİZİ BİRLİKTE GÖRDÜ’

Ersin Kaşıkçı kendini savunurken kan dondurucu ifadelerinde şunları söyledi: “Türkan beni Beratcan’a Ersin ağabey olarak tanıtmıştı. Ben Beratcan ile 3-4 yıl önce tanışmıştım. Soruşturma savcısı da dün Türkan K.’nın serbest bırakılmasına itiraz etti.Anadolu 2. Sulh Ceza Hâkimliği’nin kararında direnmesi durumunda itiraz dilekçesinin 3. Sulh Ceza Hâkimliğine gönderileceği belirtildi. Sonra eve gelince de beni tanıdı güven duydu. Yaklaşık 2 hafta önce Türkan ile ıssız bir yerde benim servis şoförlüğü yaptığım şirketin aracında birlikte olurken Beratcan bizi gördü. Türkan ‘Bu çocuk bizi gördü. Bu şekilde devam edersek başımıza iş açacak. Buna bir çare bulmamız gerekir’ dedi.

‘NE YAP NE ET KURTUL DEDİ’

Öldürme olayından iki hafta önce bana ‘Ne yap et Beratcan’dan kurtul. Bunu bir şekilde hallet’ dedi. Ben nasıl yapacağım diye sorduğumda ‘Ne yaparsan yap gerekirse öldür’ dedi. Ben kendisine böyle bir şey yapamam dedim. ‘Sen yapmazsan ben evdekilere bir şey yaparım senden bilirler’ diye tehditte bulundu. Bunun üzerine ben de kabul ettim. Suçu işlediğimi kabul ediyorum. Türkan Beratcan’ı öldür diye beni azmettirdi.”

KORUMA TALEP ETTİ

Türkan K., serbest kaldıktan sonra Kartal’daki evine döndü. Ancak aynı gece 23.00 sıralarında bazı mahalle sakinleri Karakütük Ailesi’nin evini taşladı. Polis koruması altında evden çıkarılan Türkan K. koruma isteyince, saat 02.00’de sığınma evine yerleştirildi.

Habertürk

7 YAŞINDAKİ İSMAİL HOUSTON HASTALIĞI İLE SAVAŞIYOR

Balıkesir’in Sındırgı ilçesine bağlı Eğridere mahallesinde imam olarak görev yapan Eyüp Karabulut oğlu İsmail’i tedavi edecek doktor arıyor.

İmam Karabulut oğlunun küçük yaşta binde bir olarak görülen ‘Houston’ hastalığını tedavi edebilecek doktor aradıklarını ve yetkililerden yardım beklediklerini ifade etti.

Bir Resim Yap Çocuğum Şiiri

Bir resim yap çocuğum,
Bir portre…
Paletinde mavi olsun,deniz mavisi,
Sonra bozkır sarısı,
Çay yeşili,Gül pembesi,süt beyazi…

Bir resim yap çocuğum,
Koy gözlerine Karadeniz’i,Marmara’yı,
Ege’yi,Akdeniz’i.

Bir resim yap çocuğum,
Kondur alnına Konya Ovası’nı
Savrulsun başaklar bereket bereket
Ve çatık kaşlı Toroslar
Bölsün ovayı bir baştan bir başa.

Bir resim yap çocuğum,
Pembe Bir gülümseme dudaklarında
Özgürlük türküleri söyler,
Aydınlık yarınları muştular gibi.

Bir resim yap çocuğum,
Tarlalar bir başka hazırlansın bahara,
Yeşile kessin Anadolu bozkırı.
Davul zurna sesi gelsin harmalardan.
Bir türkü tuttursu delikanlılar,
Kınalı parmaklarıyla halaylar çeksin kuızlar.

Bir resim yap çocuğum,
Aydınlığı,kovsun karanlıkları.
Tutup ellerimden beni götürsün yarınlara
İçim umutla,mutlulukla,övünçle dolsun.

Bir resim yap çocuğum,
Yol göstersin Afrika!ya Asya’ya
Yol göstersin dünyaya.
Yok etsin tutsaklığı,
Özgürlüğün sesi olsun.

Bir resim yap çocuğum.
Kilim dokur gibi moif motif,
Dal dal.çiçek çiçek,ilmik ilmik.
Atkısı özgürlük,çözgüsü uygarlık olsun.

Bir resim yap çocuğum,
Bakmaya doyamadığım;
Bir resim yap çocuğum,
Bir resim;
Adı
Mustafa Kemal olsun

18 Mayıs 1996-izmit

Osman Edip Türkmen

Islak Saçınızı Gömlek İle Sararsanız

Saçlarınıza zarar vermeden harika buklelere sahip olmak istiyorsanız size harika bir fikir vermek istiyoruz.
Islak  Saçınızı Gömlek İle Sararsanız

Öncelikle ıslak saçınıza gündelik bakımınızı uygulayın gömlek yada tişörtünüzü yatağın üzerine düzgünce yerleştirip yavaş yavaş saçlarınızı ucundan olacak şekilde tişörtün ortasına bırakın ve güzelce katlayıp kuruyana kadar bekleyin. Fazla vaktiniz yoksa üzerine saç kurutma makinesi ile uygulayabilirsiniz. Saçlarınız kuruduktan sonra saçlarınızı açın ve gördüğünüz etkiye şaşıracaksınız.gmlk

 

Telefonunuzu Mavi ile Boyayın Olanlara Şaşıracaksınız

Herkes akıllı telefon kullanıyor fakat akıllı telefonların bir çok özelliğini bilmeden kullanılıyor. Akıllı telefon olarak adlandırılan telefonların bugün sizlerle farklı bir özelliğini paylaşmak istiyorum.
Akıllı telefonlarımızın kamerasının üzerine bant yapıştırın ve mavi keçeli kalemle işaretleyin ardından yine bant yapıştırıp üzerini mor kalemle işaretliyoruz.

telefonunuzun flaşı kapalı iken çekilen resimlerde Uv ışınlarını , mikropları, kan lekelerini, parmak izlerini yakaladığını göreceksiniz.oz
DIY Blacklight paylaşan: heftyco

Telefonunuzu Elma İle Şarj Edin

Önemli bir çağrı yada mesaj beklerken bir anda telefonumuzun şarjı bitti. ve şarj takabileceğimiz bir yerimizde malesef yok. İşte tam bu noktada imdadımıza meyveler yetişiyor. Meyveler içerisinde bir telefonu şarj edebilecek hücreler ve enerji barındırır.
En Fazla Elma ve Muz  Dolduruyor.
Normal şarj eder gibi priz yerine meyvelerin içerisine taktığımız şajımızı en fazla Elma ve Muz öeyvesi dolduruyor. Karpuz büyüklüğü itibari ile de fazla dolruan meyveler arasında yer almaktadır. fakat bu meyveleri daha sonra tüketebileceğimiz konusunda bir bilgi verilmemiş. Sizde aşağıdaki videoyu izleyerek bu kurtarıcı bilginin içeriğini öğrenebilirsiniz.tel-elma

Kiralık Aşk 8. Bölüm Fragmanı 7 Ağustos 2015

Kısa sürede herkesin sevdiği bir dizi haline gelen ve reyting rekorları kıran Star tv dizisi Kiralık Aşkta 8. Bölüm 2. Fragman’ı kalbimizi ağzımıza ggetirdi.
Aklımızda Defne’nin Ömer’e verdiği cevap ne acaba? soruları dolaşırken bu fragman akılları iyice karıştırdı.

Kiralık Aşk 8. Bölüm 1-2 Kısım fragman videosu altta yer almaktadır. İyi seyirler.
8

Bebeği Yıkayan Anne Resmen İşkence Ediyor

İzldiğimden resmen nefes alamadığım ve göz yaşlarımın akmaya başladığı görüntülerdeki kadın malesefki bir anne. Kendi bebeğine sözde eğlence yada İşkence olsun diye (çözemedim) ilginç bir yıkama yöntemi kullanıyor. Biz yeni doğan bebeklerimizi yıkarken en az 3 kşiyle bir zarar vermeden pamuklarla yıkarken bu kadının yaptığı Canilik, Canavarlık ötesi birşey. Bu kadının insanlıktan nasibini almadığını düşünüyoum. Bu annenin bebeğini yıkama videosu alttadır lütfen izleyin ve yorumlarınızı bekliyoruz.sosyal
Bebeği Yıkayan Anne Resmen İşkence Ediyor

Beyaz’ın Candan Erçetin’e Muhteşem Cevabı Video

beyazdaGeçen Hafta; Demet Akbağ, Saba Tümer, Esra Erol, Gupse Özay ve Derya Şensoy ile birlikte kadın dayanışması yaparak Beyaz’a yanıt veren Candan Erçetin’e Beyaz’da çok ağır bir yanıt verdi.

Beyazit Öztürk’ün hazırladığı erkek dayanışması videosunda ise ağır toplar yer aldı. Hayko Çepkin, Nuri Alço, Emre Karayel, Ümit Besen, Mustafa Üstündağ, Ali İhsan Varol ve Mansur ARK bu videoda Beyaz’a destek oldular.

Beyaz’ın Candan Erçetin’e Muhteşem Cevabı HD Video

 

Kimden Ötürü – Gülmek Garanti

kimden-oturu-izleYıllar önce izlemiştim fakat bugün yine rastladım sizlerle paylaşmak istedim. Kızlar harika ama dayak yiyen kızın hali içler acısı insan bu kadar korkak olabilirmi bilmiyorum. Sanırım onlar bir kaç kişi olduğu için korktu yaşı da küçük ama. Benim koptuğum yer Burnum Kanaay mı Yok Sümük Akaay Yeri Harika Harika. Şimdi patlasaydı kesin ünlü olmuşlardı.

Ama dövenden daha zekisi bana telefonla çeken gibisi geldi. Arkadan yönetiyor. Harika Gülmek Garanti