Beratcan’ın Annesi Gece Saaat 02.00’de Nereye Götürüldü ?

Beratcan’ın Annesi Gece Saaat 02.00’de Nereye Götürüldü ?

Katil zanlısı Ersin K. yakalandıktan sonra, kendisini azmettirdiğini iddia edince Beratcan’ın annesi Türkan K. gözaltına alınmıştı. Adliyeye sevk edilen Türkan K., Nöbetçi 2. Sulh Ceza Hâkimliği tarafından “yeterli delil olmadığı” gerekçesiyle serbest bırakılmıştı.

 

 ‘BERATCAN BİZİ BİRLİKTE GÖRDÜ’

Ersin Kaşıkçı kendini savunurken kan dondurucu ifadelerinde şunları söyledi: “Türkan beni Beratcan’a Ersin ağabey olarak tanıtmıştı. Ben Beratcan ile 3-4 yıl önce tanışmıştım. Soruşturma savcısı da dün Türkan K.’nın serbest bırakılmasına itiraz etti.Anadolu 2. Sulh Ceza Hâkimliği’nin kararında direnmesi durumunda itiraz dilekçesinin 3. Sulh Ceza Hâkimliğine gönderileceği belirtildi. Sonra eve gelince de beni tanıdı güven duydu. Yaklaşık 2 hafta önce Türkan ile ıssız bir yerde benim servis şoförlüğü yaptığım şirketin aracında birlikte olurken Beratcan bizi gördü. Türkan ‘Bu çocuk bizi gördü. Bu şekilde devam edersek başımıza iş açacak. Buna bir çare bulmamız gerekir’ dedi.

‘NE YAP NE ET KURTUL DEDİ’

Öldürme olayından iki hafta önce bana ‘Ne yap et Beratcan’dan kurtul. Bunu bir şekilde hallet’ dedi. Ben nasıl yapacağım diye sorduğumda ‘Ne yaparsan yap gerekirse öldür’ dedi. Ben kendisine böyle bir şey yapamam dedim. ‘Sen yapmazsan ben evdekilere bir şey yaparım senden bilirler’ diye tehditte bulundu. Bunun üzerine ben de kabul ettim. Suçu işlediğimi kabul ediyorum. Türkan Beratcan’ı öldür diye beni azmettirdi.”

KORUMA TALEP ETTİ

Türkan K., serbest kaldıktan sonra Kartal’daki evine döndü. Ancak aynı gece 23.00 sıralarında bazı mahalle sakinleri Karakütük Ailesi’nin evini taşladı. Polis koruması altında evden çıkarılan Türkan K. koruma isteyince, saat 02.00’de sığınma evine yerleştirildi.

Habertürk

Müge Anlı’da Canlı Yayında Gözaltına Alındı

Canlı yayına 8 Mart günü aniden ortadan kaybolan ablasını aramak için çıkan genç, asker kaçağı olduğunun ortaya çıkınca gözaltına alındı.

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi Şirinkuyu Mahallesi’nde oturan, 6 çocuk babası Hüseyin Karacığa ile 3 yıl önce evlenen Fatma Karacığa, 8 Mart günü aniden ortadan kayboldu. 8 aylık hamile olan Fatma Karacığa’dan haber alamayan yakınları, durumu polise bildirdi. Ancak polis ekiplerinin de yaptığı arama çalışmalarından sonuç alınamadı.

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI

Müge Anlı’nın programına katılan Hüseyin Karacığa ve oğlu Metin Karacığa canlı yayında kavga edince Güvenlik görevlileri müdahale etti ve yayın kesildi. Yayın reklama girdikten sonra Metin Karacığa asker kaçağı olduğu için polis tarafından gözaltına alındı.

Beratcan’nın Kaybolduğu Gün… Mide Bulandıran Açıklama Geldi…

15 gün önce Kartal’da okul dönüşü kaybolan ve dün maalesef acı bir şekilde toprağa verdiğimiz Beratcan 10 yaşındaki evladımızla ilgili bu gün olaylar günü yaşananlarla ilgili gerçekler ortaya çıktı.

 

İstanbul- Kartal’da okuldan çıktıktan sonra kaybolan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük’ten 15 gün sonra acı haber geldi.

15 gün önce Beratcan’ın kaybolduğu gün annesi Türkan Karakütük’ün emniyete giderek, ‘’Oğlumu eski iş yerinde birlikte çalıştığım servis şoförü Ersin K. kaçırmış olabilir.’’ Diyerek şikayet ettiği ve daha sonra bu şikayetini geri aldığı öğrenildi. Bu şikayet üzerine yola çıkan polis ekipler Beratcan’ın cansız bedenine ulaştı.

Tokat’ta Kaybolan Çocuklardan 65 Gün Sonra…

by

Tokat’ın Reşadiye ilçesinde tam 65 gün önce oyun oynamak için dışarı çıkan 5 yaşındaki Dursun Kaan Taşcı ile 8 yaşındaki Bayram Erol için aramalar bugün tekrar başladı. Onları bulmak için HES barajı büyük bir dikkatle arandı.

Tokat’ın Reşadiye ilçesinde kaybolan 5 yaşındaki Dursun Kaan Taşcı ile 8 yaşındaki Bayram Erol’u arama çalışmaları devam ediyor.

Devlet Su İşleri 72. Şube Müdürlüğü’ne ait ekskavatör ile Kelkit Çayı üzerine kurulu, Reşadiye ilçesine 30 kilometre uzaklıkta bulunan HES barajında arama çalışması başlatıldı.

Ekskavatör, barajın dibinde bulunan çamur yığınlarını çıkarttı. AFAD ekipleri de iple bağlı kancayı ırmağa atarak botla arama çalışması yaptı.

Çocukların ailelerinin de takip ettiği arama sonucunda herhangi bir ize rastlanmadı.
HES’in bulunduğu alanda çalışmalar yapıldığını dile getiren baba Taşçı, az da olsa umutları olduğunu söyledi..

Tokat’ın Reşadiye ilçesinde, 29 Aralık 2015’te komşu çocukları 5 yaşındaki Dursun Kaan Taşcı ile 8 yaşındaki Bayram Erol, oyun oynarken kaybolmuştu. Devlet ve vatandaş iş birliğiyle yapılan arama çalışmalarını umutla takip eden aileler, çocuklarını gören veya yerini bildirenlere para ödülü vereceklerini açıklamıştı. Bugüne kadar yapılan çalışmalarda çocuklara ait bir ize rastlanmadı.

 

Müge Anlı Mehmet Işıkoğlu Cesedi Bulundu 26-02-2015

Müge Anlı Tatlı Sert Programında Uzun süredir Aranan Adana Kaybı Olan Mehmet Işıkoğlu’nun bugün malesef Hatay Dörtyol’da cesedi tanınmaz bir halde bulundu.

Stüfyo’ya gelen konuklar yasal olmayan işlerden bahsederek Mehmet Işıkoğlu’nun üzerinde de 7 bin tl para olduğunu ve bu paranın bu işler için kullanılabileceğini belirtmişlerdi.

Adana’da Ceyhan suyunun orada en son iki kişiyle tartıştığı bu kişilerin isimleri de Ahmet ve Ömer olduğu ve uyuşturucu işi yaptıkları ortaya çıkmıştı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert İzle 17 Şubat 2016 – Mehmet Işıkoğlu Nerede? Öldürüldü mü ?

1451384392693

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı son bölümünde cinayet çözüldü. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Mehmet Işıkoğlu’nun, evlerinde öldürüldüğü cinayet açıklandı. Mehmet Işıkoğlu cinayetini gerçekleştiren Torun Erdoğan cezaevine yolllandı.
Müge Anlı 17 Şubat bölümünde Buse Yurtalan oğlu Yiğit Efe geri istedi. Bebeği aileye geri veren Buse Yurtalan yaşadığı hayat hikayesi yürekleri burktu.
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ölüm anından önce akşam yemeğini yemeyen Eyüp Tiryaki oğlu akşam yemeğine gelmediği için olaylar karıştı. Evde mandalina ve çekirdek yediğini söyleyen ailenin olayın pazartesi akşamı olmadığını çarşamba günü gerçekleştiğini söyledi.
Torun Rüzgar tüm söylenenleri ret etse de aslında gerçekten hata olduğunu dile getirdi. İster kabul et ister kabul etme diyen Müge Anlı jandarmaya komutanlığı Erdoğan Tiryaki gözaltına alındı. Erdoğan kesin yapmaz densede Jandarma ulaştığı bilgilerle Erdoğan cinayeti üstleneceği söyledi.

Erdoğan Tiryaki gözaltına alındığında birşey yapmadığını ve gerçeğin ortaya çıkacağını birşey söylemeye gerek olmadığını söyledi. Erdoğan Tiryaki’nin cinayeti işleyip işlemediği daha sonra açıklanacak.

Müge Anlı Bahriye Hanım’ı Ablasına Kavuşturdu

Müge Anlı tatlı Sert programına dün Almaya’dan katılan Bahriye Silvia hanım Türkiye’de yaşayan hiç görmediği babası Abdulkadir Özel ve ailesini bulmak istediğini belirtti.

Bahriye Hanım Ablası Olduğunu Öğrendi

Programına telefon bağlantısı ile katılan Bahriye Aşçı, Bahriye silvia hanımın ablası olduğunu iddia ederek babasının 90 yılında vefat ettiğini ve kendilerine bu konudan hiç bahsetmediğini söyledi. Bunun üzerine Müge Anlı Bahriye Aşçı’yı programa davet etti.

2 Kardeş İlk Kez Müge Anlı’da Tanıştı

Bugün programa Katılan Bahriye Aşçı ve Bahriye Silvia kardeşler her zaman olduğu gibi yine ilk kez Müge Anlı Tat Sert programında Buluştu. Birbirilerine çok benzeyen kardeşlerin buluşma anında duygusal anlar yaşandı.

Müge Anlı Meral Hanımın 40 yıl Sonra Babasına Kavuştuğu Anlar

Müge Anlı Tatlı Sert program yayına Hollandadan katılan Meral Hanım babasını aramaktaydı.

Meral Hanım’ın  40önce turist olarak hollanandaya giden Babası (Yaşar Dündar) Hollandalı bir bayan la yaşamaya başlar ve bir kızı olur. Meral Hanım 3 aylıkken geri dönüş yapmak zorunda kalan Yaşar bey’de bir daha haber alınamaz.

40yıl sonra Hollandadan Türkiyeye gelen Meral hanım kendisini 40 yıl önce 3 aylıkken bırakan babasını ve 7 kardeşine bugün Müge Anlı Tatlı Sert Programında kavuşuyor.

Meral Auser 40 yıl sonra ilk kez gördüğü Ağabeyi Ali ve Ablası Mürüvvet ile ilk görüşmeleri  Tüm izleyicileri duygulandırarak duygusal anlar yaşanmasına sebep oldu.

Babasının öldüğü haberinin kendinie verildiğini belirten Meral hanım babasının yaşadığını öğrenmesi ile sevinci ikiye katlandı. Babasını canlı olarak karşısında gören Meral hanım gösyaşlarını tutamadı. Bu görüntüleri Video olarak ta izleyebilirsiniz.11069431_827226864035936_6782565204356513493_n

Müge Anlı Şirin’in 10 Yıllık Hasretini Son Verdi

Müge Anlı Tatlı Sert programı sevgi ve ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.

Bugün Şirin’in yaşadığı olay neredeyse tüm Ülke tarafından duygu ve sevinçli anlar yaşamamıza Sebep oldu.

10 yıl önce Şişlide kaybolan Şirin bugün abi ve yeğenine Müge Anlı Tatlı Sert canlı yayın stüdyolarında kavuşarak 10 yıllık hasreti sona erdirdi.

2004 yıllarında 5-6 yaşlarında iken İstanbul’un şişli de kaybolan şirin bugün kendisini 2006 yılından beri büyüten annesi ile birlikte ailesini aramaya gelmişti.

Kendisine Nermin Uyanık ismi ile seslendiklerini belirten şirin abisi ve yeğeni canlı yayına gelerek hasrete son verildi.

 

Müge Anlı, Nuran Dutlu Cinayeti Çözüldü mü?

Müge ANlı Tatlı sert programında Kocaelinde Elleri kesilerek vahşi bir cinayete kurban giden Nuran Dutlu Olayı ile ilgili yavaş yavaş katil veya katillere ulaşılmaya başladı.

1 çocuk annesi Nuran Dutlu nehir isimli arkadaşı ile kuaför açmak için biriktirdiği parayı M.Y’ye bildirmişti ve büyük olasılıkla bu olaydan dolayı cinayete kurban gittiği düşünülüyordu.

Cinayet günü annesini arayan Nuran hanım kart şifrelerini annesinden istemiş ve annesine aslında bir şifre göndermişti. bu telefondan iki gün sonra cesedi bulunmuştu.

KART KULLANIMINDAN KİMLİK BELİRLENDİ

Nuran Dutlu’ya ait kredi kartının kullanımı esnasında kimlik gösterimi yapan M. Y’nin Müge Anlı ve polis tarafından görüntüleri ele geçirildi. Ve M.Y’nin yanındaki kişinin ise Nehir isimli olan Kuaför açmak istediği arkadaşı çıktı.

Muhammet Y. Polis Tarafından Aranıyor

Kimlik belirlenmesi ardından polis tarafından GBT’si çıkarılan Katil zanlısı olduğu düşünülen kişi polis tarafından kaçak olarak aranılan olduğu öğrenildi ve Nuran hanım Bankadaki paraları ve kredi kartlarını kullandığı öğrenildi.

Müge Anlı Kesik el Cinayeti Çözüldü 6-02-2015

muge-anli-kesik-el-cinayetiSON DAKİKA
Son günlerde işlenen ve kesik el cinayeti olarak bilinen cinayette kimlik belirlenmesi yapıldı.

Kesik el cinayetinin kimligi belirlendi..21 yaşındaki Nuran Dutlu olduğu belirlendi. Nuran Dutlu’nun gözü yaşlı annesi Müge Anlı tatlı Sert Programının canlı yayınında olanları anlatıyor.

İhbar ve Başvuru için : 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26
Canlı yayın : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17
E-posta : tatlisert@mugeanli.com.tr

Müge Anlı, Kadriye Karacan Katil Zanlısı Tutuklandı

muge-anli-19-01-2015Müge Anlı, Kadriye Karacan’ın katil Zanlısı Tutuklandı

Müge Anlı tatlısert programında bıçak darbeleriyle cinayete kurban giden Kadriye karacan hanımın katil zanlısı tutuklandı.

Programda Konuşulmuştu:

Daha önceki programlarda Komşusu M. nin kendilerine borcu olduğunu ödemediğini ve uyuşturucu madde kullandığı konusu verilmişti. ve cinayet saatinde M.’nin evde olmasıda dikkatlari üzerine toplanmasına neden olmuştu ve deliller toplanarak katil zanlısı olarak tutuklandı.

Müge Anlı Afyon Kaybı Esra Bulundu 12-01-2015

3 gün önce Afyondan kaybolan Esra’yı bugün İstanbul bağcılardan arayan bir bayan Esra’nın alt katındaki yaşlı bayanda misafir olduğunu belirtti. ve Müge Anlı ekibi hemen kişiyle görüşerek Esra’yı aldı ve yayına getirerek ailesine kavuşturdu. Afyon’dan İstanbul’a gelip kaybolan Esra Bülbül canlı yayında ailesine kavuştu…

İhbar ve Başvuru için : 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26
Canlı yayın : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17
E-posta : tatlisert@mugeanli.com.tr

Müge Anlı Erzincanlı Buket İntihar mı etti? 24-12-2014

MUGEErzincanda evli ve çocuk annesi olan 20 yaşındaki Buket İntihar mı etti? Yoksa Cinayete Kurbanmı gitti soruları bugün biraz daha aydınlanmaya başladı. Buket’in 1. katında oturan komşusu ve gelinlerinin Buketin yasak aşk yaşadığı Miraç’ı bildikleri ve eşine söylediği iddiaları yanıt buldu.

Komşu Canlı Yayına Bağlandı:

Canlı olarak telefon bağlantısı yapılan komşu bizim haberimiz yoktu ama kayınvalidesi eşi Serkan beyi uyardığını bize belirtmişti. Kayınvalidesi her şeyden haberdar idi dedi.

Erzincan Yunus emre mahallesi mutfak camından düşerek hayatını kaybeden Buket’in eşi Serkan Bey komşunun ne söylediğini anlayamadım saçma sapan konuştu dedi.