60 Saniye Bastırırsanız!

Hepimizin ortak şikayeti baş ağrısı ya da vücudumuzun değişik bölgelerinin sebepsiz olarak aniden ağrımasıdır. Böyle durumlarda hemen ağrı kesici ilaç ya da doktora başvururuz fakat refleksoloji yöntemi ile 60 saniyede kurtulmak mümkün. Refleksoloji basit olarak vücudun her organ ve bölgesinin diğer organlarımızla bağlantılı olması üzerine kurulu bir sistemdir. Yani parmağınıza bastırdığınız zaman o bölge ile bağlantılı diğer organınızda olan ağrı anında kesilecektir. Tek yapmanız gereken hangi parmağın nere ile bağlantılı olduğu ve buna göre ne yapmanız gerektiğini öğrenmek.

bas parmagiBaşparmak– Kalp ve akciğerler ile alakalıdır. Kalp ritminiz hızlandığı zamanlarda başparmağınızı ovarsanız eğer kalp atışınızın yavaşlamasına yardımcı olacaktır.

isaret parmagiİşaret Parmağı– Bu parmak kolon ve mide ile alakalıdır. Eğer kabızlık veya karın ağrısı şikayetiniz varsa işaret parmağınıza 60 saniye boyunca bastırın ve masaj yapın. Karın ağrınızın anında kesildiğini hissedeceksiniz.

orta parmagiOrta parmak– Bu parmak kalp, ince bağırsak, kan dolaşım ve solunum sistemi ile alakalıdır. Eğer sürekli baş dönmesi ve uyku hali yaşıyorsanız, şikayetlerinizin geçmesi için orta parmağınızı ovalamanız yeterli olacaktır.

yuzuk parmagiYüzük parmağı– Yüzük parmağı ruh durumuz ile alakalıdır. Kendinizi depresif hissettiğiniz zaman, yüzük parmağınıza masaj yapmak sizi çok daha iyi hissettirecektir.

kucuk parmakKüçük parmak– Baş, boyun ve böbrek ile bağlantılıdır. Yani,ne zaman bir baş ağrısı ya da boyun bir ağrı şikayetiniz varsa, ya da böbrekleriniz ağrıyor ise serçe parmağınıza masaj yaparak kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Zahide Yetiş Ailenin Yardımına Koştu

zahide-yetis-yardim-eliZahide ile yetiş hayata programında bugün günlerdir Zonguldak ereğlide yaşayan ve 6 çocuğu bulunan ailenin evine gitti.

Canlı yayınla eve bağlanan Zahide ile yetiş hayata programı evin yaşanılır bir yer olmadığını tüm Türkiye’ye gösterdi ve Türk milletinin nasıl yardım sever olduğunu vurgulayarak yardım elini öncelikle kendisi uzattı.

Yetiş Uyardı

Zahide Yetiş Ailenin sorunlarını dile getirerek anneye daha fazla çocuk yapmamaları için uyarıda bulunarak bu konuda yardımcı olabileceklerini belirtti.

Zahide ile Yetiş Hayata hafta içi her gün 16.00 atv ‘de!
02124513636 zahideileyetishayata@atv.com.tr