Limon Çekirdeği ile Eviniz Her Zaman Mis Gibi Kokacak

Hatunzade olarak sizlerle basit püf noktalarını paylaşmaya devam ediyoruz. 10 Dakikada yapacağınız bu hüner sayesinde hem evinizdeki kötü kokular hapsolacak hem de sürekli mis gibi rahatlatıcı limon kokusu olacak.

Limon Çekirdeği ile Eviniz Her Zaman Mis Gibi Kokacak 

İhtiyacımız olan malzemeler limon çekirdeği, saksı, çakıl taşı ve topraktır.

Limon çekirdeklerini ayırarak 1 gece önceden suda bekletiyoruz ve ertesi gün üstündeki kabuğu soyuyoruz. toprağın içine küçük tohumları yerleştirerek üzerine bir kaç çakıl taşı koyup bitiriyoruz. ve evet evimiz için hazırladığımız doğal bir parfüm hemde sürekli kokacak üstelik 10 dakikada hazırladık. 1 Hafta 10 gün içerisinde filizlenerek büyüdüğünü ve etrafa mis gibi kokular yaydığını göreceksiniz üstelik çok ta dekoratif. Ayakkabı dolabının olduğu yere ve salonunuza yerleştirdiğinizde bütün eviniz misler gibi kokacaktır.

 

Etiketler:

Limon Çekirdeği ile Eviniz Her Zaman Mis Gibi Kokacak Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. hatice yazıcı (örgüçantam) dedi ki:

  ben bunu yaparım ki:)) Erkan Şancı beyden limon çekirdeğinden filiz almak 3 yılı bulur diye duymuştum ekranda vazgeçmiştim. kendi ağacımın limonları olgunlaştığın da kesin deneyeceğim limonu çok güzel çünkü:)
  teşekkürler.

 2. melek dedi ki:

  Peki bu filizler ağaç oluyor mu?

 3. bensal dedi ki:

  Denedim 1ay oldu ne filiz var ne koku

  1. Bengetirdimsizibu_hale dedi ki:

   Kesinlikle haklısınız 2. Aya yakın bir zamanda filizlenme oluyor.bu içerik pinterest isimli site den copy past yapılmış bir içerik. Üzücü!

Sayfa başına git
Google+