Süt İle Üst Dudak Tüylerinden Kurtulacaksınız

Dudak üstü tüyleri en sinir olunan ve utanç duyulan bölgelerdendir. Bunların çıkmasını önlemek için çeşitli kremler ve çok uçuk fiyatlar piyasada bulunmaktadır.  Bu üst dudak bölgesinde ki istenmeyen tüylerden çok basit ve zaman almayan bir yol ile kurtulmak mümkün desek. Gerçekten Öyle.

Hormonel yapı yada genetik yapı ile bu bölgede ki tüylerin sıklığı ve yapısı değişmektedir. Ama her ne kadar güçlü bir kıl yapınız olsa dahi bu işlem ile kurtulacaksınız.

Zerdeçal ve Süt Kürü

1- 1 Çorba kaşığı süt ile 1 Çorba kaşığı zerdeçalı karıştırınız.

2- Bu karışımı parmak ucu ile dudak üstüne nazikçe uygulayınız.

3- Biraz ovalayın.

4- En az 30 dakika kurayana kadar bekleyiniz.

5- Soğuk suyla uygulayınız.

Uygulanması: Bu işlemi 4 hafta boyunca her hafta tekrar ediniz. Tüylerin çıkmayacağını göreceksiniz.

dudak

18 Comments on Süt İle Üst Dudak Tüylerinden Kurtulacaksınız

 1. çene dahil vücudun diğer bölgelerine de uygulanabiliyormu acaba … birde hergün mü uygulanmalı.. acil cvp verirseniz sevinirim

 2. Süt ve zerdeçal kürü dudak üstü tüyleri için kullanımı; 4 hafta boyunca hergün mü yoksa haftada bir mi uygulama yapılacak bilgi verirseniz çok sevinirim.

 3. Bende yapıcam ama editor site sahibi admin yani en doğru bildiyi verecek kişi soyleyebilirmi acaba ?
  4 hafta boyunca her hafta ne demek ?
  Her hafta her gün mü yoksa haftada 1 günmü?
  Şimdi yanlış uygulayıp ters etkiye sebep olmayalım.

 4. Arkadaslar , baska sitelerdede ayni tarif var.
  Kimisinde haftada bir diyor , kimisi 4 hafta boyunca hergun.
  Adminler düzgün etap vermiyor , cunki kendileri denememiş . Cok samimi söylüyorum ben ikisinide yaptım :( ama sonuç alamadım… Yüz ve kollarıma uyguladım . Yüzde cok Fazla degil ama , kollarım sapsarı oldu , ne kadar yıkarsanız yıkayın rengi kalıyor ve cok sonra geciyor . Haftalarca sarılık geçirmiş gibi dolaştım .
  Sonuç :İŞE YARAMİYOR !!!

 5. Yemek kasigi Sut 1 bal kasigi zeytinyagi ve 1 cay kasigi bal karistirip 4 hafta haftada 2 gun yapin. Etkisini kendiniz gorun bizimle paylasin.

 6. Arkadaşlar ben denedim bu uygulamayı çok daha öncede görmüştüm 1 ay boyunca hergün kim yazdıysa hergün yazacagına her hafta yazmış temiz cilde günde 1 defa 1 ay boyunca uygulayım. Tabi ki zerdaçal baharat sarı bir renk bırakıyor. Zorunuza gitmiyorsa tüylerden kurtulmak istiyorsanız hiç ara vermeden uygulayım derim. Ben uyguladım 1 ay boyunca erimeden ve inanın çok memnun kaldım çok nadir tüy kaldı. 1 ay sonra tekrar deneyeceğim ve tamamen kurtulacağım. Resmen epilasyon yaptırmış gibi oldu. Herkese tavsiye ederim deneyin gercekten

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*