Topuklarınıza Sürün ve Uyuyun Mucizeye Tanık Olun

Topuklarınıza Sürün ve Uyuyun Mucizeye Tanık Olun
29 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 39.265 kez okundu.

Vicks Vaparup içerdiği bir kaç bitki ile vücuttan absorbe edilerek sizi tedavi edildiği belirtilmiştir. Vicks sürekli göğsüme ve boğazıma süren biri olarak ayaklarımda 20 dakika içinde emildeiğini duyunca inanammadım ve denemek istedim. Bunu bir diş sarımsağı topuğunuza sürerek te deneyebilirsiniz. 20 dakika sonra sarımsak tadını ağzınızda hissedeceksiniz.

En İnatçı Öksürüğü 20 Dakikada Kesiyor

İlaçlar bile öksürüğü bir kaç güne geçirirken bu mucizenin 20 dakikada geçirmesi ilginç ama gerçek. Vicks Vaporup topuklarınızın altına güzelce süren ve bir poşet yada streçle sararak üzerine çorabınızı giyin 5 dakikada rahatlama hissettiğinizi 20 dakikada öksürüğünüzün tamamen geçerek balgam atmaya başladığınızı görebilirsiniz.

Nane Yağıda Kullanılabilir

2 Gün üst üste en ağır antibiyotik ilacı kullanarak sürekli öksüren biri olarak bu iksiri nane yapı ile denedim ve aynı etkiyi gösterdi. 2 gündür geçmeyen öksürük 5 dakikada geçti ve hemen 3 yaşındaki kızıma denedim ilaç kulanmaktan daha iyi olduğu için. Ve çocuğumun öksüğü geçti ve burun akıntısıyla attı. Ayrıca sabaha kadar rahat ve ferah bir şekilde uyanmanızı sağlıyor. Eski Enerjinizi geri kazandırıyor.

Sizinde eğer çocuğunu, torununuz ve arkadaşlarınız varsa onlarla bunu paylaşın ve ilaç kullanarak midenizi çürütmek yerine doğal ve yüzde yüz etkili bir yöntemi kullansınlar.vicks-5-dakikada-inatci-oksurugu-kesiyor

Etiketler:

Topuklarınıza Sürün ve Uyuyun Mucizeye Tanık Olun Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. ilknur dedi ki:

    Benim 3 aylik bebeğiM var öksürüğü var zararı olurmu onun içinde kullansam

  2. emine dedi ki:

    Gercekten dogrudur herkede tavsiye ederim

  3. Emine dedi ki:

    Ilknur hanim bebeklere zararli sakin denemeyin ben ihlamur icirdim 4 aylik oglum var. Sırtina mendil koyun terlemesin sirti usumesin ve emzirebiliyirsaniz bol bol emzirin gecmis olsun. Ama buyuk oglumla kizima kullaniyorum elimde bulunur gece yatarken burunlari tikanmiyor huzursuz olmuyor

Sayfa başına git
Google+