Yıkamadan Giyilen Çamaşır Hasta Etti

Çamaşırlarımızı alıyoruz ve bazen yıkamadan kullanıyoruz. Fakat bu çamaşırlar ne zamandır rafta kaç kişi dokundu ve ne şartlarda saklandığı konusunda hiç bir bilgiye sahip olmuyoruz. Aşağıdaki olayı lütfen okuyunuz ve herkesin okumasını sağlayınız.

Yıkamadan Giyilen Çamaşır Hasta Etti

Olay Çin’de gerçekleşti. Pazardan kullanmak için iç çamaşırı alan kadın çamaşırı yıkamadan giydi ve malesef hayatının hatasını yapmış oldu. İç çamaşırını giydikten kısa bir süre sonra memesinde kaşıntılar meydana geldi. Bir doktora görünen kadının alerji olduğu tesbit edildi. Tedaviye cevap vermeyen kadın tekrar uzman bir doktora göründü ve şok oldu.

Memesinde Lavralar Yuva yapmıştı

Kadının aldığı iç çamaşırı uzun süredir durduğu ve bu zaman zarfında içerisinde böcek yumurtası olduğu yıkamadan giydiği   için lavraların göğsüne yuva yaptığı ortaya çıktı. Uzun uğraşlar sonrasında iç çamaşırının üretim yeri ve lavranın ait olduğu yer tespit edilerek kadın tedavi edildi.

Hastaneden yapılan açıklamada ise iç çamaşarının uzun süre rafta kaldığı bu sebepten böyle bir olay yaşandığı yönündeydi

NOT: Bu olay gerçekten bir ibrettir. Sizlerde bu tür olaylarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız lütfen özellikle iç çamaşırı ve çocuk kıyafetlerini yıkamadan kullanmayınız.ic-camasiri

1 Comment on Yıkamadan Giyilen Çamaşır Hasta Etti

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*