1 Haftada Beyaz Saçları Normal Rengine Döndüren Kür

Ahmet Maranki hocamızın beyaz saçları eski rengine döndüren ceviz kürünü bizlerle paylaştı. Ve bu kürlerin tamamı ekonomik ve bir haftada etkisi göstermektedir.

Ceviz Kürü için:

Taze cevizin yeşik kısmı bulamazsak kırıldığında ki sert kabuğu eğer onuda bulamıyorsak 3. alternatif olarak ceviz yağı kullanabilirsiniz.

Beyaz Saçlar için 1. Ceviz Kürü:

10 Tane Cevizin Dış Kabuğunu 1 litre suyla 15 dakika kaynatarak bu suyla saçlarımızı duruluyoruz. 1 Hafta içerisinde saçlarınızın eski rengine dönüştüğünü göreceksiniz. üzerine su dökmüyoruz son suyu bu olacaktır. Aynı zamanda saçtaki mantar ve kepekleri de yok etmektedir.

Beyaz Saçlar için 2. Ceviz Kürü

Taze cevizin yeşil kabuklarını kurutuyoruz 5 tane cevizin kabuğunu, 1 litre suyla 5 dakika kaynatıp duruluyoruz. ve 3 hafta uygulanmalıdır.

Beyaz Saçlar için 3. Ceviz Kürü

3 Tatlı Kaşığı ceviz Yağı, 1 tatlı kaşığı himalaya tuzu, 250 ml Alkali Su (Karbonatla alkali su yapımı için buraya tıklayınız) bu karışımı tuz eriyince 5-15 dakika masaj yaparak saçımıza yediriyoruz. Bone takarak 1 – 3 saat arasında bekletip sirkeli suyla yıkıyoruz.1-haftada-beyaz-saclari-normal-rengine-donduren-kur

hatunzade

2 YORUM

  1. Avatar

    Merhaba.bu uygulamalar hergünmü yapılıyor.

  2. Avatar

    Benim 35 yaşındayım saçlarım bembeyaz bunları yapınca yani eski siyahligina gerimi dönecek ben hemen yaparım bu kuru tesekkurler

YORUM YAZIN