1 Saatte Örülen Oyuncak Bebek Yapılışı..

Kolay Örgü Bebek Yapılışı Var mı? model ve yapılış videosunu paylaşırmısınız şeklinde çok fazla soru geldi sayfamıza ve sitemize bizlerde sizler için bu modeli bulduk.

Şiş kullanmasını bilen herkesin yapabileceği kolay bir Örgü bebek Modeli. Yapılış videosu Youtube Kanalı olan Şeymanın Örgü Dünyası’na ait. Bizler gibi örgünün bir terapi olduğuna inanan herkesin yapmak isteyeği kolay ve hızlıca yapılacak hediyelik ve satış yapmak isteyeler içinde çok güzel bir model.

Kolay örgü Oyuncak bebek yapılışı için İhtiyacımız olan Malzemeler ise tercih edeceğiniz ipler. Renkli olması için evde kalan iplerinizi de tercih edebilirsiniz. Lif ipinden bile yapabileceğiniz bir model fakat antibakteriyel ipleri tercih etmeniz çocuğunuzun sağlığı açısından daha elverişli olacaktır. Yaklaşık olarak 50 gram ip gitmektedir. Ayrıca 100 gram kadar boncuklu elyaf ve kullandığınız ipe uygun şiş numarası ile Bebeğinizi Tamamlayabilirsiniz.

Aşağıdaki videomuzu izleyerek baştan sona bebeğinizin örgüsünü tamamlayabilirsiniz. Şişle Kolay Oyuncak Bebeğin yapımı tamamlayanlar da yorum kısmında paylaşırlarsa seviniriz.

1 Saatte Örülen Kolay Oyuncak Bebek Yapılışı Video;

hatunzade

YORUM YAZIN