10 Mayıs dedi

No-stradamus’un Ke-ha-netlerinde İnsanlığı 10 Mayıs’ta Bekleyen Son!
Astrolojiden yararlanarak ke-hanetlerinde kesin zamanlama verileri kullanan ilk kahin No-stradamus, öngörüleriyle yeniden gündemde.

Ka-hinin ke-hanetlerini yeniden gözden geçiren araştırmacılar dünyayı ve insanlığı bekleyen k-orkunç f-elaketlerin yaklaştığını öngördü. Üstelik bu sefer 10 Mayıs tarihi işaret edildi. No-stradamus ile alakalı yeni bir belgesel global kamuoyunda p-anik yarattı. Ünlü Fransız ka-hinin öngörülerini masaya yatıran uzmanlar, “Devasa depremlerin, mega volkanların ve 3. Dünya s-avaşının yaklaşmakta olduğunu söylüyor” i-ddiasını ortaya attı.

Tam 942 farklı ke-hanette bulunan Nos-tradamus’un k-ehanetleri 3793 senesine kadar sürerken, belgeselde yer alan İngiliz No-stradamus Uzmanı Bobby Shailer, The Sun’a anlattı: “İngiltere’yi sular basacak ve çok büyük bir s-avaş başlayacak. Hollywood olduğunu düşündüğümüz yerde bir deprem olacak ve sallantılar geceler boyu sürecek” yorumunu yaptı. Nostradamus’un yanardağların p-atlayacağını öngördüğünü söyleyen Shailer, özellikle Amerika’deki Yellowstone Parkı’nda bu pa-tlamaların gerçekleşeceğine dair bir i-ddiada bulunuyor. Shailer, Nostradamus’un Güneş’te büyük p-at-lamalar ya-ratacağını da öngördüğünü dile getirirken, “Bu durumlar bütün elektronik sistemlerimizi etkisiz hale getirecek” dedi.
No-stradamus’un 10 Mayıs’ta insanlığın sonunun geleceğine dair k-ehanette bulunduğunu dile getiren diğer No-stradamus Uzmanları, bu 10 Mayıs’ın hangi yıl olduğunu ise henüz bilemediklerini duyurdu. Bobby Shailer, “Hükümetler hazır olmalı. Sıradaki dünya savaşı önceki iki sa-vaştan çok daha kötü olacak. Bence birkaç yıl içinde 3. Dünya S-avaşı başlayacak. No-stradamus, bu s-avaşın 25-29 yıl sürebileceğini ve sonrasında ufak sa-vaşların yaşanacağını söylüyor” dedi.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN