135 bin liraya ev imkanı

Artık ev almanın iyice zorlaştığı bu günlerde Vakıfbank tarafından müjde gibi bir haber çıktı. Haberi duyanlar hemen ilanlara akın etti.

Daire satın almak isteyenler, Vakıfbank’ın oldukça ucuz dairelerine göz atıyor. 135 bin TL’ye lüks, havuzlu ve otoparkı bulunan bu daireyi kaçırmak istemeyebilirsiniz.

Vakıfbank, kent merkezinde, havuzlu, açık ve kapalı otoparkı, güvenliği olan, çocuk oyun alanları ve sosyal hizmetleri olan lüks bir site içerisinde yer alan 2+1 daireyi tam 135 Bin TL’ye satılığa çıkardı.

Vakıfbank’ta satılık bu lüks daireler sıfır yapım olup, krediye uygundur. Nakit fiyatı 135.000 TL olan bu taşınmazın oturum alanı 100 metrekare olup, daha büyük daireleri yine kelepir fiyata almanız mümkün.

Bankadan satılık bu dair, kat kaloriferli ısı sistemine sahiptir. Kuzey ve Güney cephesi olan bu evi almak isteyenler, Vakıfbank aracılığı ile ister peşin 135 bin Türk Lirası’na isterseniz peşinatsız aylık eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Peki, Bankanın bu satışa sunduğu bu daire nerede? Binanın genel özellikleri nasıl? İşte tüm detaylar…
Taşınmaz A4 blok 4 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın 1. bodrum katında, yapı girişine göre sağ yan ve arka (kuzey ve doğu) cephede yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesinde ve mahallinde yapılan incelemelere göre; antre, salon + mutfak nişi, 2 oda, banyo, wc ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 100 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın yapı kullanma izin belgesi bulunmamaktadır.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN