14 Yaşındaki Kız Öz Babasıyla Boş Binada Yakalandı

Sözcü Gazetesinin haberini görünce gerçekten gözlerime inanamadım ve artık insanların duygularını, benliklerini kaybettiğine iyice inanmaya başladık. Haberde bir kız ile babasının yarı çıplak boş bir binada yakalandığı yazıyordu. Ben ise bu çocuğun annesinin, dedesinin yada diğer yakınlarının nerede olduğunu merak ediyorum? Neyse lafı fazla uzatmadan Haberin içeriğini sizlerle paylaşıyorum.

Haber Sözcü Gazetesinden Alıntıdır:

Olay geçen Pazartesi günü İnönü Mahallesi`nde meydana geldi. Polisi arayan vatandaşlar, mahallede bulunan boş binaya bir kızla adamın girdiği ihbarında bulundu. Olay yerine giden polis, çevrede güvenlik önlemi aldıktan sonra binaya girdi. Kız ile adamı yarı çıplak bulan polis, baba- kız olduklarını öğrenince Asayiş Şube Müdürlüğü`ne götürdü. Evli ve 3`ü erkek 4 çocuk babası olan ve inşaatlarda işçi olarak çalışan M.A., kızının tuvalet ihtiyacını gidermek için binaya girdiğini, kendisinin de kızı geç kalınca bakmak için arkasından gittiğini öne sürdü.

DAHA ÖNCE DE İSTİSMARDA BULUNMUŞ

Psikoloğ eşliğinde ifadesi alınan ortaokul öğrencisi kız, daha önce de babasının çeşitli zamanlarda zorla kendisine cinsel istismarda bulunduğunu ve korktuğundan kimseye bir şey söyleyemediğini anlattı. M.A Salı günü çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanırken, kız ise devlet korumasına alındı.”

DHA

hatunzade

YORUM YAZIN