Vahide Perçim kimdir

ATV’de hala yayımlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılan Vahide Perçin’in eski halinden eser kalmadı. Eski eşi Altan Gördüm ile beraber görüntülenen usta oyuncu, son haliyle hayranlarını şaşırtmayı başardı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde son zamanlarda bir çok oyuncu değişikliği yaşandı. Fakat bu oyuncu değişikliği Vahide Perçin’in diziden çıkışıyla başladı denebilir. Dizide Hünkar Yaman karakteriyle her hafta seyirci karşısına çıkan başarılı oyuncu, diziden ayrıldığındna beri ortalarda pek görünmüyor.

Bir Zamanlar Çukurova’dan çıkışı ise seyircilerin i-syanına neden olmuştu. Vahide Perçin’in yarattığı büyük boşluğu hala kimsenin dolduramadığı konuşuluyor. Dizinin hayranları hala gözlerin Perçin’i aradığını söylüyor. Daha önce k-anser hastalığını yenen usta oyuncunun yine sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrıldığı iddia edilmişti fakat Vahide Perçin, bu iddiayı yalanlamıştı. Daha sakin bir hayat sürmek istediği için Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılmayı tercih ettiğini söylemişti.

Vahide Perçin, ayrılığından beri de ekranlarda yer almadı. Hayranları artık isyan etmeye başladı. Sosyal medyada da aktif olmayınca bir hayli özlendi. Uzun bir sürenin ardından ise Perçin eski eşi Altan Gördüm ile beraber kameraların objektifine takıldı. Bir Zamanlar Çukurova’da oynarken saçlarını uzatmayı tercih eden oyuncu, diziden sonra ise erkek modeli denen şekilde saçlarını kısacık kestirmiş.

Peki, yeni imajıyla dikkat çeken Vahide Perçin kimdir?: Vahide Perçin, 13 Haziran 1965 tarihinde İzmir Karşıyaka’da doğmuştur. Aslen Yunanistan göçmenidir. Üniversiteye başladığında İktisat Fakültesine girdi.9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı, oraya devam etti. Okul yıllarında Ankara Sanat Tiyatrosu (AST) oyuncusu Altan Gördüm ile 1992 yılında evlendi.2012 yılında boşandı ve kızlık soyadı olan Perçin’i kullanmaya başladı. Vahide Perçin’in bu evliliğinden Alize isminde bir kızı vardır.

hatunzade

YORUM YAZIN