2 Çocuk Annesi Estetik Olmak İstedi

2 Çocuk Annesi Estetik Yaptırmak istedi

Antalya Konyaaltında yaşayan 32 yaşındaki küçüğü 3 aylık 2 çocuk annesi kadın 4 yıl önce burun estetiği ve Yap aldırma operasyonu İçin ameliyat masasına yattı. Yürüyerek girdiği hastaneden malesef yoğun bakımda olarak yatağa bağlı bir şekilde çıktı.

Burun estetiği ile yağ aldırma operasyonunun birlikte işlem sırasında genç kadının kalbi durdu. Yaklaşık 5 dakika sonra kalbi yeniden çalıştırılan A., yoğun bakıma alındı. Operasyon sonrası bilinci kapanan Sabina A., yatağa bağımlı hale gelirken, nefesini boğazına açılan trakastomi, beslenmesini ise midesinden özel bir cihazla yapılıyor. Rüstem A. ise eşinin yürüyerek girdiği hastanede, yatağa bağımlı hale geldiğini belirterek, işin peşini bırakmayacağını söyledi.

Eşinin durumunu sonradan öğrendiğini dile getiren A., “ 28 Temmuz 2017 tarihinde beni hastaneye çağırdılar. Girdim özel bir hastaneydi, eşimin yoğun bakımda baygın halde olduğunu gösterdiler. 10 gün o hastanede kaldı, sonra başka bir hastaneye sevkettiler. Bugüne kadar da 4 yıldır tedavisi orada devam ediyordu. Geçen hafta eşim taburcu edilerek büyükşehirin palyatif merkezine götürüldü” dedi.

hatunzade

YORUM YAZIN