2 Yaşındaki Kızından Çürük Kokusu Geliyordu, Sebebi Doktorları Şok Etti.

2 Yaşındaki kızından çürük kokusu geldiğini fark eden annesi bir yerine kakasının sürüldüğünü sandı ve bebeğini yıkadı. Yıkamasına rağmen koku çıkmamıştı bunun üzerine kızını aldığı gibi doktorun yolunu tuttu.

Doktorun muayene ettikten sonra bebek te hiç bir şey olmadığını söyleyerek taburcu etti. Annesi buna rağmen 3 günde geçemeyen koku yüzünden başka bir hastaneye gitti. Çocuk artık durmadan ağlıyordu. Doktorun odasındayken bebeğin burnundan kan sızmaya başladı. Doktor bebeğin burnuna baktığında bir parça olduğunu farketti ve hemen cımbızı eline alarak burnunu temizledi. Burnundan çıkan bir parça süngerdi. Burnu tamamen tıkayan süngeri çıkarınca kan ve iltihap birlikte aktı. ve koku anında kesildi.

Bebek Ölüyordu.

1 hafta boyunca doktorlar tarafından farkedilmeyen sünger neredeyse bebeğin ölümüne sebep oluyordu. Hatasını fark eden doktorlar anneden özür dileyerek taburcu ettiler. Anne yaptığı açıklamada kızının odada oyuncak parçalarından bir parça süngeri burnuna soktuğunu ebeveynlerin oyuncak alırken dikkat etmesi gerektiği konusunda uyarılarda bulundu.

hatunzade