2015 İlkbahar-Yaz Sezonunun Favori Saç Modelleri

Bayanlar bu sezon uzun saç modaymış sakın kestirmeyin saçları uzatmaya başlayın :)

2013-uzun-sac-kesim-modelleri

Bakalım bu ilkbahar-yaz sezonunda saçlarımızı nasıl göreceğiz ;)

1) Bohem Dalgalar :

Her geçen gün saçlar da makyajlar da doğallaşıyor. Eskisi kadar abartılı düğüne gider gibi saçlar ve makyajlar görmüyoruz. Tabi ki bakımlı olmak şart ama bakım yapmayı abartılı saç ve makyajla karıştırmamalıyız. Bu nedenle bohem dalgalar da doğallığı işaret ediyor bize. Ne tamamen dümdüz fön çekilmiş ne de her yeri maşalı gibi duran saç modeli değil de sanki doğal duruşlarıymış gibi hava veren bu bohem dalgalar bu sezonun favori saç modellerinden.

 

2) At Kuyruğu :

Evet dediğimiz gibi bu sezon uzun saç modelleri moda o yüzden at kuyruğu da favori saç modellerinden. İster tepeden ister enseden saçlarınızı toplayabilirsiniz.

 

3) Saç Örgüsü : 

İşte yine uzun saçlarda denenebilecek bir model daha, saç örgüleri. Bu modelin salaş toplanmış hallerini de deneyebilirsiniz.

 

4) Topuz :

Klasik topuzlardan biraz daha farklı modeller geliyor saç örgüsü yapılarak oluşturulan  topuz modelleri ya da doğal bir şekilde döndürülerek hazırlanan modeller. Tamamıyla abartıdan uzak topuzlar moda.

 

5 ) Islak Görünüm :

Yaz ayları için oldukça uygun olan ıslak görünümlü saçlar, 2015 ilkbahar-yaz sezonunda favori olan modellerden. Tabi dikkat etmek lazım fresh bir görüntü vermek isterken kirli bir saç görüntüsü algısı da yaratabilirsiniz.

 

6) İri Dalgalar :

Saçlarınızda iri dalgalı görünümü seviyorsanız bu sezon bu modeli deneyebilirsiniz. Tabi ki doğal bukleler yaparak ;)

 

7 ) Saç Aksesuarları :

Saçlarda çiçekli tokalar,taçlar, taşlı taraklar, saç bantları seviyorsanız hemen bunlardan size yakışanları edinmelisiniz.

 

 

hatunzade

YORUM YAZIN