2015 Yılında Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

boga-burcu-2015-yorumlariBoğa Burcu 21 Nisan – 21 Mayıs

2015 yılında boğa burçları kariyer açısında şanlı bir yıl olacak. para kariyer ve akademik yılı olacak.

2015 yılı siz Boğalar için, yüksek eğitim, yabancı ülkelerle alakalı tüm bağlantılar, hukuk, din, politika, yayımcılık, 2015 Yılında Boğa Burcunu Neler Bekliyor

yabancı dil öğrenme, akademik kariyer elde etme ve meslek sahibi olmak ve iyi bir pozisyon elde edebilmek isteği kendinizi en fazla zengin, değerli ve etkileyici olarak görmek isteğiniz alanlar olacaktır. Bu konularda güçlü olmak arzunuz son derece yükselecek ve dışarıya karşı yine bu konularda güçsüz görünmekten özellikle sakınacaksınız. Jüpiter gezegeninin olumlu ve bereketli enerjisi sayesinde çalışarak, emek sarf ederek, dişinizle tırnağınızla kazanacağınız zaferler için şimdiden kendinizi hazırlamanız yerinde olabilir.
2015 yılında, kafanızın içindeki tüm sorulara cevap bulabilir ve arzularınızın gerçekleşmesi sonucunda, dünyaya daha huzurlu, kendinizden emin bir ruh hali içinde bakabilirsiniz. Aşk hayatınız, flörtleriniz, yaratıcılık gerektiren her türlü faaliyetiniz, çocuklarınız veya çocuk sahibi olmak adına düşünceleriniz, yaşamın keyifli yanlarının tadına varmak adına olan tüm eylemlerinizde ise belirli bir sınırlanmış, çekingenlik olsa da, bu konularda yaklaşık iki buçuk yıl içinde gelişmek ve büyümek açısından fırsatlarla karşılaşabileceksiniz.

Bağımsızlık duygunuzu ve bugüne dek olan bakış açınızı yenileyerek değişime uğraşacağınız alan ise, ileriye yönelik hedefleriniz, grup faaliyetleriniz, sosyal hayatınız ve dostluk ilişkilerinizde olacaktır. Özgürleşmek adına içinizde en derin duyguları taşıyacağınız konuların başında da mesleğiniz ve kariyeriniz gelecektir.

hatunzade

YORUM YAZIN