3 Kez Ananas Tüketin Göğüsleriniz Dikleşsin

ANANAS İLE GÖĞÜSLERİNİZİ BÜYÜTÜN!

Sarkmış göğüsler yaşla birlikte meydana gelen doğal bir durumdur. İster inanın ister inanmayın bu duruma engel olmak artık mümkün.Yapmanız gereken sadece ananas yemek.

Ananas antikanserojen ve antioksidan yapıya sahiptir ve faydaları oldukça fazladır. Derinin ve liflerin tazelenmesini sağlar. Özellikle kadınların tüketmesi gereken meyvedir. Kahveyi ve alkolün etkilerini ortadan kaldırıp, ananas yemek vücudunuzda gözle görülür bir etki yaratacaktır. Ananas genel olarak sağlığa son derece yararlıdır ve kullanımı vücudunuzda inanılmaz etkilere neden olur.

Ananas Faydaları

Öksürük ve Soğuk Algınlığı: Bir porsiyon ananas yemek, vücudun günlük C vitamini ihtiyacını karşılar. Enfeksiyondan korur. Ananas, aynı zamanda solunum yolu ve sinüslerde mukus ve balgam oluşumunu önler.

Kemik Sağlığı: Ananas, kemiklerin güçlenmesi için önemli olan mineral manganezi içerir. Manganez kemiğin hem büyümesine hem de onarılmasında yardımcı olur. Bir porsiyon ananas yerseniz, günlük manganez ihtiyacının %70’i sağlanmış olur.

Sindirim: Ananas lif açısından oldukça zengindir. İçinde bulunan lifler sayesinde ishali önler, kan damarlarını temizler, kalp-damar sistemini iyileştirir. İshal, kabızlık, eklem ve kas iltihabı, damar sertliği, kan pıhtılaşması, kolesterol ve yüksek tansiyon gibi sağlık sorunlarından korur.

Kanser Önleme: C vitamini kansere karşı savaşan güçlü bir antioksidandır. Ağız, boğaz ve göğüs kanserlerinin önlenmesinde etkilidir.

Göz Sağlığı: Ananas göz sağlığı içinde oldukça faydalıdır. Görme engelini ve yaşa bağlı gözlerde oluşan engelleri önlemektedir.

Ağız Sağlığı: Ananas diş ve diş etleri sağlığı içinde oldukça faydalıdır. Dişlerin çürümesini ve kaybını önlemektedir.

Cilt Sağlığı: Göğüs, Diş Etlerinde açılma ve koldaki sarkmaları önleyerek sıkılaşıp dikleşmesini sağlar. Kasları da  güçlendiren ananas Saç dökülmelerini engelleyerek dokuların güçlenmesini sağlar.

hatunzade

YORUM YAZIN