3 Yaşındaki Çocuk Öz Annesi Tarafından Dövülerek Öldürüldü

Gün geçmiyor ki bir çocuk, bir kadın darp edilmesin. Kimin, kime gücü yetiyorsa. Bir anne olarak bu haberi içim sızlayarak okudum ve aklımda “Ne oluyor bu insalara?” sorusundan başka hiç bir şey gelmiyor. Polis Tarafından önce darp edildiği gerekçesiyle alınıp serbest bırakıldıktan sonra Çocuğun ölümüne sebep olan bir (Sözde) Anne niye serbest bırakılır.

Olay, sabah saatlerinde Nazilli’ye bağlı Eğlek Mahallesi’nde meydana geldi. Eşi A.E’nin evi terk etmesi üzerine 3 çocuğuyla birlikte yaşamaya başlayan A.E’nin (37), girdiği bulanım sonucu çocuklarına şiddet uygulamaya başladığı iddia edildi. Geçtiğimiz hafta komşularının şikayeti üzerine adrese gelen 112 Acil Servis ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan M.E (3), tedavisinin ardından darp raporu düzenlenerek taburcu edildi. Çocuğuna şiddet uyguladığı iddia edilen anne ise serbest bırakıldı.

ÇABALAR YETERSİZ KALDI
Bugün sabah saatlerinde 4 kişilik ailenin yaşadığı evden gürültü geldiğini duyan komşuları, annenin yine çocuklarını dövdüğünü düşünerek sağlık ekiplerinden yardım istedi. Eve gelen sağlık ekipleri, 3 yaşındaki M.E’nin nabzının atmadığını belirledi. Kalp masajı uygulanarak Nazilli Devlet Hastanesi’ne sevk edilen M.E, tüm çabalara rağmen kurtarılmadı.

hatunzade

1 YORUM

  1. Avatar

    Bir insan kendi doğurmuş olduğu evladına bu davranışı nasıl sergileyebilir düşünmesi bile gerçekten çok zor.

YORUM YAZIN