Afgan Çoban Yapmadı

Müge Anlı ile tatlı sert programını 14. Sezonunda hasta ekipleri tarafından çözülen. konyada işlenen Necla ve Metin Büyükşen olayı İle başladı.

İki gündür programda azmettirici olduğu iddia edilen Abdullah’ın vekil avukatı çiftin ortanca oğullları doktor Osman Büyükşen ve Müge Anlı ile tartışma halinde geçiyordu. Bugün programa canlı olarak bağlanan Kişiler olayın çözüldüğü gibi olmadığını ispatlar nitelikteydi.

Afganlı Çoban Yapmadı

Bugün yayına bağlanan ve 2,5 yıl önce aynı dönemde kendilerinin yanında çobanlık yaptığı iddia edilen kişiler yayına bağlandı. Olay çobanın üzerine yıkılmak isteniyor. Kesinlikle o yapmamıştır. Kaçak çalıştığı içim otobüs bileti alıp gidemez yol zaten 6 saat sürüyor. Biz Dr götürmedik biri alıp götürse evin önünden geçmesi lazım ve biz yabancı bir arabayı mutlaka görürüz ve o gece dışarı çıkmadığına eminiz. Çok vicdanlı ve iyi bir insan hayvanlara bile kıyamıyordu. Bizim üst katımızda kalıyordu çoksa gitse mutlaka haberimiz olurdu o Akşam zaten birlikte ailecek yemek yedik gidecek zamanı sa olmadı diyerek ifade verdiler.

Yeğeni Konuştu

Çobanın yeğeni de Vanlı yayına bağlanarak amcam ailesini çok seviyordu. Kazandığı parayı eşi ve kızına gönderiyordu. Kendi banka hesabı yok toplu para gönderse benim haberim olurdu. İki bin lira ancak gönderiyordu dedi. Böyle bir olay yaşanmış olsa bana anlatırdı amcamın hiç bit suçu yoktur suçu amcamın üzerine atmaya çalışıyorlar dedi.
Bugün Yapılan Duruşmada Afganlı Çoban Serbest Bırakıldı

hatunzade

YORUM YAZIN