Ağrıyan Bölgeleri Folyo İle Sararak Yatarsanız

Mutfakta kullandığımız folyonun ağılarınızın üzerinde harika etkilerini büyük ihtimalle daha önce hiç duymamıştınız. Bende ilk duyduğumda inanmıştım ama eşim bir gün Maçtan inanılmaz bir ağrı ile gelince kas gevşetici sürdük fakat ağrısı azalmayınca üzerine folyo sardık ve anında bir rahatlama hissetti ve ağrı geçti.

Bu Rus ve Amerikalı profösörler tarafından kanıtlanmış bir tedavi yöntemidir. Folyo manyetik alan oluşturarak ağrı bölgesinin radyasyon gibi etkilerden nötr hale getirerek rahatlamanızı sağlamaktadır.

Folyo İle Sararak Şu Ağrılarınızdan Anında Kurtulabilirsiniz

Kas Ağrısı

Spor yaparken darbelerden kaynaklanan adale ağrısı

Kemik Ağrısı

Eklem Ağrısı

Boyun Ağrısı

Gut

Siyatik

Romatizma

Geçmeyen öksürük için vicks, Nane yağı gibi ilaçları topuklarınıza sürüp folyo ile sararak yatarsanız göğsünüzdeki balgamı attığınızı ve öksürüğün geçtiğini göreceksiniz.

Merhem Yada krem kullandıktan sonra üzerine sararsanız ısıtıcı etkisi ile daha çabuk emilecek ve çabuk iyileşme sağlanacaktır.

Nasıl Uygulanmalı:

Özllikle Romatizma ve Eklem ağrıları gibi tekrarlayan ağrılarda Ağrıyan bölgeyi güzelce sararak 10-12 saat bu şekilde durduktan sonra açmalıyız. Bu yüzden gece yatarken yapmanız önerilir.

Bu kürü 12 gün üst üste yapmanız kronik ağrıların dahi geçmesine sebep olacaktır.

folyo-ile FOLYO

 

hatunzade