ANNE KIZINI BUNU YAPANI BULMAK ICIN DEDEKTIF

ANNE KIZINI BUNU YAPANI BULMAK ICIN DEDEKTIF

İzmir’de Sevilay B., 14 yaşındaki kızına Instagram’dan mesaj atan kişiyi yakalamak için dedektif gibi iz sürdü. ‘Market planı’ yapan Sevilay B. marketteki kamera görüntülerini izleyince t*cizcinin kimliğini gördü ve şoke odu.

İzmir’de yaşayan bir çocuk annesi Sevilay B., 14 yaşındaki kızını Instagram üzerinden mesajlar göndererek t*ciz eden kişiyi yakalamak için dedektif gibi iz sürüp, plan yaptı. T*cizciyle kızıymış gibi konuşan Sevilay B., kimliği belirsiz t*cizciden yakınlardaki markete 50 lira bırakmasını istedi.

MALESEF SERBEST BIRAKILDI

Ardından markete giderek görüntüleri izleyen Sevilay B. büyük şok yaşadı. Görüntülerdeki tacizcinin, evli, bir kız ve bir erkek çocuğu babası karşı binadaki komşuları 32 yaşındaki Ali D. olduğunu gördü. Bir anda öfkeye kapılan Sevilay B., zanlının evine giderek durumu eşine anlattı. Ali D.’nin eşi de büyük bir şaşkınlık yaşadı. Güvenlik kamerası kayıtları ile mesajlaşmaların ekran görüntülerini alan Sevilay B., durumu polise bildirdi. Olaydan sonra yakalanıp gözaltına alınan zanlı, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

YARIM BIRAKTIGI ISI YA TAMAMLARSA

Bu gibi girişimde bulunan ve bulunduğu girişim kanıtlayan insanlar özellikle de bu kadar yakınındaysa ne diye serbest bırakılıyor? Sizler bu konularda ne gibi yaptırımlar olmasını istersiniz? Lütfen herkes empati yaparak yapsın. Çünkü bunlar dışarıda geldikçe hiç birimiz güvende değiliz. Bunlar tutuklu yargılanmalı.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN