Arif Hoca Sinirlendi

Geçtiğimiz yıl programda arkadaşları İle arasında çıkan problem nedeniyle psikolojik danışmanlık  verdiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programına veda eden Profösör doktor Arif Verimli Televizyonda sık sık sivri açıklamalarda Bulunan Oytunç Erbaşın son yapmış olduğu açıklamalara karşı çıkarak zehir zemberek siper açtı.

Erbaşa karşı açıklamalarda bulunan Arif Verimli Türk Tabipler birliğini göreve davet etti.

 

Koro.navirüs ilk vakalarının görülmeye başladığı dönemlerde maske açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Geçtiğimiz aylarda da “Koronavirüs Türklere İşlemez” iddiası ile tepki çeken Erbaş yaptığı açıklamalara bir yenisini daha ekledi. Yapılan açıklama sonrası tepkiler sosyal medyadan çığ gibi büyüdü. Kendini “Türkiye’nin Elon Musk’ı” olarak gören Erbaş bu kez meslektaşlarının da tepkisini çeken bir açıklamada bulundu.

Oytun Artık Sus
Doç. Dr. Erbaş, ‘tuzlu ayranın otizme yol açtığını’ öne sürdü, tuz ve yoğurdun birleşmesinin ise ‘zehir’ olduğunu açıkladı. Yaptığı açıklamanın ardından sosyal medyadan tepki çeken Erbaş’a bir tepki de Müge Anlı’dan tanıdığımız Prof. Dr. Arif Verimli’den geldi. Erbaş’ın açıklamasına Prof. Dr. Arif Verimli kayıtsız kalamadı. Verimli açıklamasında, “Dikkat çekmek için yapıyorsan başka bir şey ama buna gerçekten inanıyorsan lütfen tabip odası, sağlık bakanlığı göreve…

hatunzade

YORUM YAZIN