Athena Gökhan Ve Eşi Kimdir?

Athena Grubu üyesi ve O Ses Türkiye Yarışmasının Değerli jüri üyesi olan Gökhan Özoğuz ve Eşi Melis Ülken 2012 yılında dünya evine girmişti. Bu birliktelikten 2,5 yaşında kızları olan çift ikinci kez bebek beklediklerini açıkladılar.

MELİS ÜLKEN KİMDİR?

Magazin dünyasından pek adını duymadığımız Melis Ülken biyografi bilgilerini de kısıtlı bilgiler şeklinde sizlere sunacağız. Melis Ülken doğum tarihi 1989 yılıdır. Doğum yeri İstanbul ilimizdir. 1.65cm boyundaki 24 yaşındaki sarışın güzel Acun Ilıcalı’nın Star TV ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran şarkı yarışması O Ses Türkiye jürileri arasında bulunan Gökhan Özoğuz’un gönlünü çalmayı başardı. Melis Ülken Gökhan Özoğuz düğünü geçtiğimiz yıl 28 Aralık günü İstanbul Büyük kulüpte sade bir nikah şeklinde yapılmıştı.

Evlilik törenine Teoman Ayşe Kaya, Manga, Nil Karaibrahimgil, Saba Tümer, Mithat Can, Erkan Can, Şebnem Ferah, Demir Demirkan, Bilgiozetim.com, Kenan Doğulu, Beren Saat, Mazhar Alanson, Sude Biricik gibi isimler katılmıştı. Melis Ülken mesleği Stüdyo Mommo şirketinin pazarlama müdürlüğü görevi olduğudur.

hatunzade

YORUM YAZIN