Ayaklarınızı Eldiven Sararsanız

Ayaklarımız gün boyunca ayakkabının içerisinde olduğundan dolayı ayaklarımızda mantar, koku bazen de yaralar oluşmaktadır.

AYAKLARIMIZI ELDİVENLE SARARSANIZ

Ayaklarımızda ki kötü koku ve mantar gibi bakterileri yok etmek için 5 yemek kaşığı karbonatı ılık su içerisinde eriterek ayaklarımızı 20 dakika ayaklarımızı içerisinde bekletip ıslak şekilde tıbbi eldiven içerisinde  1-2 saat boyunca beklettiğinizde kokusunun azaldığını sürekli yaptığınızda geçtiğini göreceksiniz.

 

Ayaklardaki yaralar için hidrojen peroksit’i pamuk ile ayaklarımıza sürerek tıbbi eldivenle sardığınızda yaraların azaldığını göreceksiniz.

Öksürük, Boğazdaki balgam ve sinüzit tedavisi içinde özellikle topuklarımıza Bir Dilim Kuru Soğan, Viks yada Nane yağı sürüp yine eldivenle sararak bir gece boyunca yattığımız geçmeyen öksürüğün bile iyileştiğini sabah geçtiğini göreceksiniz bu kesin ve denenmiş bir yöntemdir. Özellikle çocuklarda şurup içilmediği durumlarda daha doğal bir yöntemdir.

Not: Sadece Tıbbi eldiven olmalıdır hem ayağınızı sarar çıkmasını engeller, sıcak tutae hemde içi pudralı olduğu için ayağınıza zarar vermez.ayaklariniza

 

Etiketler

hatunzade