Babacığım

ADANA’da eşiyle tartışan Mustafa A. isimli şahıs deliye dönerek 4 yaşındaki kızını rehin aldı. Korku dolu anların yaşandığı olayla gözyaşları sel oldu.

Edinilen bilgiye göre olay, Seyhan ilçesi Tellidere Mahallesi’nde bulunan 1 katlı evde meydana geldi. İddiaya göre 6 yıl önce Mustafa A., Eda A. ile evlendi. 

Evlilikten çiftin Ela (4) ismini verdiği bir kız çocukları oldu. Okullarda kantin işleten Mustafa A., yaklaşık 15 gün önce psikolojisinin bozulması nedeniyle eşi Eda A. ile sürekli tartışmaya başladı.

Bugün öğlen saatlerinde eşiyle yine tartışan şahıs, kızını ve eşini rehin aldı. Kendine de zarar Olay yerine gelen ekiplerin ikna etmeye çalıştığı şahıs bir türlü ikna olmadı. veren Mustafa A’yı gören vatandaşlar polise haber verdi. 
Olay yerine gelen ekiplerin ikna etmeye çalıştığı şahıs bir türlü ikna olmadı. Bu arada Eda A. eşinin elinden kurtulup kaçtı.
Sinirlenen koca, kızını damdan aşağı atmakla tehdit etti. Şahıs kızını bazen ayağından bazen de elinden aşağı sarkıtarak atmaya çalıştı.
Yaşananlar sırasında ise kız çocuğunun “Babacığım beni atma, eve gidelim yapma” diye ağlaması yürekleri dağladı.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN