Başından Vurulan Kadın Hastanede Yaşam Savaşını Kaybetti

Arnavutköy bulunan evinde, başından silahla vurularak ağır yaralanan Tuğba A. (30), tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

31 Temmuz’da Arnavutköy de bulunan evine pencereden giren Murat U. Tarafından darp edilen ve başından silahla vurulan Tuğba A., tedavi gördüğü özel hastanede yaşam savaşını kaybetti.

Hastanede Yaşam Savaşını Kaybetti

Tuğba A. ‘nın eniştesi Zafer G., Tuğba A.’nın hayatını kaybetmesinden dolayı çok üzgün olduklarını belirtti.

Antalya’dan İstanbul’a Taşınmıştı

Eski eşinden ayrıldıktan sonra Antalya’dan İstanbul’a taşınan ve burada bir kafe açan Tuğba A., iş yerine gelen ve kendisini mimar olarak tanıtan Murat U. ile arkadaşlık kurmuş, işleri iyi gitmeyince kafeyi devrederek başka bir eve taşınmıştı.

Olayın yaşandığı gün Murat U. ve kafede çalışan Mustafa Ü, Tuğba A.’nın evinin bulunduğu yeni adrese gelmiş, Murat U., araçta bulunan silahını alarak evin penceresinden içeri girip 6 yaşındaki Almira’nın gözü önünde annesini darbetmiş, başından silahla yaralamıştı.

Soruşturma kapsamında polis ekipleri, Murat U. ile Mustafa Ü’yü yakalamış, adliyeye sevk edilen Murat U. tutuklanmış, Mustafa Ü. ise ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakılmıştı.

Akın Bolat

YORUM YAZIN