Batuhan Yigit Nerede Bulundu

Batuhan Yigit Nerede Bulundu

Denizli de yaşayan 23 yaşındaki Batuhan Yigit 30 Aralık 2021 gecesi ailesi ile yaşadığı evlerinden arkadaşları ile bulaşmak üzere çıkmış bir daha geri dönmemiş ti. Ailesi tarafindan muge anli ile tatli sert programında aranan 112 hemşiresi Yigitin cansız bedeni televizyon vericilerinin bulunduğu bölgede bulundu.

Denizlinin Pamukkale ilçesine bağlı Karşıyaka Mahallesinde ailesi ile birlikte yaşayan Batuhan Yigit bu yıl İstanbuldayım bir hastanede 112 hemşiresi olarak ise başlayacaktı. 30 Aralık gecesi arkadaşları ile buluşmak için evden ayrıldı bu saatten sonra telefon aramalarına cevap vermeyen yiğitten bir daha  haber alamayan ailesi önce emniyet ekiplerinden sonra ise  Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak aramaya geldi. Programında ardından üzücü haber Denizliden geldi.

Aramalar devam ederken  bugün ogle saatlerinde emniyet ekipleri tarafından Televizyonların vericilerinin bulunduğu bölgede cansız bir erkek bedenine rastladı ailesi tarafından teşhis edilen kişi 23 yaşındaki hemşire Batuhan Yigit olduğu ortaya çıktı.

Malesef ailesine acı haber getirildi.

Ablası Buket Yiğit kardeşi ile son konuştuğunda Batuhan’ın üzgün olduğunu belirtti. Abla Yiğit Müge Anlı’ya son konuşmalarını anlattı: “Üniversiteden Kemal diye bir arkadaşıyla aralarının bozuk olduğunu söyledi. Ama Kemal de Batuhan’a sırrını kız arkadaşına söylerim diye tehdit etmiş. Ben o sırrın ne olduğunu sorduğumda bana da anlatmak istemedi…”

Batuhan Yiğit’in babası Erkan Yiğit ilk kez konuştu.  Baba Yiğit, şu ifadeleri kullandı: “Evde herhangi bir sıkıntımız yoktu, maddi veya manevi gayet iyi durumdaydık.

Çok başarılı bir öğrenciydi, üstten ders alarak üniversiteyi bitirdi. Hatta ayriyetten veterinerlik okuyordu. Ataması olmuştu, İstanbul’a gidecekti, ama ne oldu biz de bilmiyoruz.

O kadar detaylı bir şey söylemediler, şu an araştırılıyor, 3-4 ay sürer dediler. Bıraktığı mektupta bize bir şey yazmamış. Zaten 3-4 satır bir şey yazmış. Tehdit edildiğine dair bir bilgim yok, zaten kapalı bir çocuktu. Biz de olayın araştırılıp, çözelmesini istiyoruz.

 

 

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN