Bebeğini Denize Atan Anne Hakkında Karar Verildi.

Bebeğini Denize Atan Anne Hakkında Karar Verildi.

Birlikte yaşadığı sevgilisi Mustafa T. ile birlikte 40 günlük kız bebeğini denize atarak ölümüne sebep olan fatma K. mahkeme karşısına çıkarak yargılanmaya başladı.

Fatma K. Mahkeme karşısında verdiği ifadede Mustafa “Artık kurtul şu çocuktan. At denize gitsin dedi bende bu psikolojik baskıya dayanamadım artık” diyerek kendini savundu.

Bunun karşılığında Mustafa T. ise “Çocuğumuzu öldür şeklinde hiçbir telkinde bulunmadım” bunlar bana atılan iftiralardır kendisi buna karar verdi ve bebeği ni denize attı diyerek kendini savundu. Mahkeme Mustafa T.’yi suçsuz bularak tahliyesine karar verdi.

İfadesinde 2015 yılından beri birlikte yaşadığı Mustafa T.’nin kendisine şiddet uyguladığını ileri süren Fatma K., “Olay günü bebeğin kırkı çıktığı için ablamlara gitmiştim. Eve döndüğümde Mustafa ile aramızda tartışma çıktı. Tartışma sırasında bana ‘senin yüzüne vurmayacağım, belli olmasın’ diyerek vücuduma vurmaya başladı. Daha sonra çocuğu alarak koltuğa fırlattı. Çocuğun sesi kesilir gibi oldu. Bana ‘çocuğu öldür’ dedi. Ben cesaret edemedim. Bu kez para verip, ‘Kurtul bebekten, denize at’ dedi” diye konuştu.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir