Bebeğinin Kokusu Hastalığına Umudu Oldu

Henüz 6 haftalık hamile olan anne ensesinde çıkan bir ağrılı çıban için doktora başvurdu ve doktorlar bunun önemli bir şey olmadığını belirterek ufak bir operasyonla aldılar.

BEBEĞİNİ 33 HAFTALIK DÜNYAYA GETİRDİ.

Fakat aradan çok uzun süre geçmeden aynı yerde bu sefer daha büyük bir kitle çıktı ve bu sefer anne 13 haftalık hamile idi. Doktorlar tarafından incelenen kitle bir tümör yani çağımızın hastalığı olan kanser olduğu ortaya çıktı. Bebeğini doğurmasının riskli olduğunu belirten doktorlar alınmasını gerektiğini söyleseler de annesi ölümü pahasına evladının yaşamına son verdirmedi.

BEBEĞİNİN KOKUSU İLACI OLDU.

33 haftalık iken annesinin sezeryan ile alınan bebek küvözde sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürmeye devam ederken annesi kemoterapi almaya başladı fakat hastalığı çok fazla ilerlemiş ciğerlerine kadar yayılmıştı. doktorların 2-3 haftalık ömrü kaldığını belirten annenin bebeği ile zaman geçirmesi eve gönderildi. Fakat aradan aylar geçmesine rağmen anne hayatını kaybetmek yerine daha sağlıklı bir hale geldi. Yapılan tetkiklerde anne’de olan tümörlerin küçüldüğünü ve kanser hücrelerinin yok olduğu anlaşıldı evladı annesine ilaç olmuştu.

Anne ve bebeğin sağlığına kavuşurken kaydetttiği resimler ise şu şekilde idi;

 

 

hatunzade

YORUM YAZIN