Bedeninizi 30 Dakikada Temizleyin

Yediklerimizin içerisinde bulunan kimyasal koruyucular, hava kirliliği, kullandığımız ilaçlar, hareketsiz bir yaşam tarzı vücudumuzda toksin oluşmasını sağlar. Bu toksinler dışkı yada idrar yoluyla atılmadığı sürece belirli organlarda birikerek bu organlarda oluşan rahatsızlıklara ve daha fazlası çürümelere neden olur.

Ayaklarımız özellikle topuk bölgemiz vucudumuzun aynası gibidir Enerji santralini kontrol eder. Oradan uygulayacağımız masaj yada farklı işlemler tüm bedenimizi rahatlatır.

TUZ BANYOSU
Bu yöntem, güçlü bir kimyasal reaksiyon oluşturmak için elektrik akımı kullanılmasına benzer. Tuz iltihap önleyici görevi görürken, ılık su gözeneklerini açar. Banyo esnasında iyonlar ayağa emilir ve tüm vücudun zehrinin giderilmesini sağlar.Tuz koyu hale gelirse, bu yöntemin çalıştığı anlamına gelir.

MALZEMELER
– 1 su bardağı deniz tuzu

– 1 bardak banyo tuzu (epsom tuzu) yada Magnezyum yağı

– 2 bardak kabartma tozu

HAZIRLIK
Bir tencerede biraz su kaynatın, sonra tüm malzemeleri ekleyin ve biraz kaynatın. Şimdi, ayaklarınızı koyacağınız kabı ılık suyla doldurun ve biraz elma sirkesi ekleyin, sonra önceden kaynatılmış karışımı buraya dökün. İyi bir sonuç almak için 30 dakika boyunca ayaklarınızı bekletin. Bu magnezyum seviyenizi arttıracak, derinizi rahatlatıp, vücudunuzu arındıracaktır. Dahi ilk seansta kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

SİRKE DETOKSU

Sirkenin probiyotik kaynağı, mantar ve virüslere karşı koruyucu ve tedavi edici özelliği bilinmektedir. Sirke banyosu aynı zamanda tırnaklarda oluşan mantarlarda temizlenmektedir.

MALZEMELER
– Çeyrek fincan sirke

HAZIRLIK
Çeyrek fincan kadar sirkeyi küçük bir leğenin içinde biraz suyla birlikte karıştırın. Ayaklarınızı bu çözeltinin içine koyun. Ayak bu çözeltinin içinde 10 dk kadar bekletilir. Dinlendirmenin yanı sıra ayak mantarlarına çok iyi gelen bir yöntemdir.

hatunzade

3 YORUM

 1. Avatar

  bu konu tamamen palavra, sözü edilen maddeleri anlatıldığı şekilde hazırlayın, organik olmak şartı ile içine kesme şeker kadar bir şey atın sonuç 15 dakika sorna yine görüldüğü gibi olacaktr, isterseniz kesme şeker kadar bir ağaç dalı atın isterseniz aynı ebatt bir kösele parçası, ayakla toksinle alakası yok doğal reaksiyon hepsi bu, sizde toksinleri atıyorum sanıyorsunuz :)

  • Avatar

   Kalsiyum bentonit kil i bir banyo küveti ne metalle asla temas ettirmeden 1-2 bardak koyarak denerseniz vücudunuzdaki tüm ağır metalleri çektiğini görürsünüz,fakat tansiyon hastaları dikkatli olmalı beyaz olan kil simsiyah olacaktır

 2. Avatar

  Nedne sldin lan yorumu sahtekar palavuz üçkağıtıçı… birisi doğru söyleyince işiniz bozuluyor tezgahınız yıkılıyor değilmi? sağlıklı yöntem diye insanlar kullandırttığınız bu yöntemle uzun vadede kaç kişiyi hasta ettiğinizi de yazacağım ama bu sayfaya değil bütün medyaya hatta adliyelere, az bekleyin, bilimselmiş:)

YORUM YAZIN