Bergüzar Korel 3 annelik heyecanı

Bergüzar Korel 3 annelik Heyecanı

12 yıldır oyuncu arkadaşı Halit Ergene ile mutlu bir evlilik sürdüren Bergüzar korel bu akşam üstü üçüncü bebeği olan Leyla’yı kucağına aldı.

Ali ve Han’dan sonra üçüncü bebekleri için gün sayan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinden mutlu haber geldi. Çiftin bugün dünyaya gelen bebeklerinin adı Leyla oldu.

Maslak’ta özel bir hastanede gerçekleşen doğum sonrasında anne Bergüzar Korel ve kızının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Üçüncü kez anneliği yaşayan Korel Sosyal medya hesabında paylaşılan Fotoğrafına ‘hoşgeldin Leyla’ diyerek gözyaşlarını tutamadığı anı paylaştı.

Uzun ve zorlu bir maratondan çıkmış gibi hissettiğini ifade eden Bergüzar Korel, sözlerine, “Biraz yorgun, biraz kaygılı, çokça şaşkın ve mutlu… Bin şükür Leyla’nın da, benim de sağlığımız yerinde. Hepinizin iyi dilekleri, duaları, mesajları en önemlisi varlığınız için bin kez teşekkür ederim. Hepsi güç verdi bize.” şeklinde devam etti.

Oyuncu, son olarak, “Teşekkür etmek istediğim çok insan var. Bu hafta biraz böyle geçecek şimdiden söyleyeyim ama en çok hayat; sana teşekkür ederim. Her şey için…” ifadelerini kullandı.

“HİÇ BEKLEMEDİĞİMİZ ANDA GELDİ” DEMİŞTİ

Bergüzar Korel, “Dünya olarak öyle zor bir süreç yaşadık ki, artık her şeye şükreder hale geldik. Allah nasip etti. Bebek haberi hiç

beklemediğimiz bir anda, sürpriz bir şekilde geldi. Bundan sonra bize laf söylemek düşmez. ‘Allah da onun gücünü verecek herhalde’ diyorum.” diye konuşmuştu.

Fenomen Mehtap Taşkıran

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN