BU GENÇ ADAMIN VE KOMŞUSUNUN GÜZEL HİKAYESİNE TANIŞIN

Şu an dünyada herkes kendi dünyasına odaklanmış durumda ve çevresindeki insanlar herkesin hayat figuranı olarak görmekte. İşte bu yüzden özellikle hiç tanımadıkları insanlara iyilik yapan insanlar gerçekten yüce gönüllü ve vijdan sahibi insan olduğunu bilinmesi gerekmektedir.

BU GENÇ ADAMIN VE KOMŞUSUNUN GÜZEL HİKAYESİNE TANIŞINBU GENÇ ADAMIN VE KOMŞUSUNUN GÜZEL HİKAYESİNE TANIŞIN

30 yaşındaki aktör olan genç adam Chiris 73 yaşındaki komşusunun bir kaç gündür evinden hiç çıkmadığını fark etti. Komşusuna ziyarete giden adam yaşlı kadının hasta olarak yattığını gördü ve hastaneye gitmesi için ona yardımcı olmuştu. Yaşlı kadının grip olduğu sanılıyordu fakat durum hiç öyle değildi. Yaşlı kadın malesef ki Kanserdi Lösemi Kanseri.

Komşusunun bu durumuna üzülen Chiris kadının hastane masraflarını karşıladı ve kimsesi olmayan kadının bakımı için ona yardımcı bir hemşire tutarak evinde yardımcı olmasını sağladı. Sadece bu yeterli değildi. Her akşam komşusuna ziyarete giderek onunla konuşan ve onu sevdiğini hissettirdi.

DOKTORLAR ŞAŞIRDIBU GENÇ ADAMIN VE KOMŞUSUNUN GÜZEL HİKAYESİNE TANIŞIN

73 Yaşındaki kadın yenmesi imkansız olan lösemi kanserini 1 yılın sonunda yendiğini öğrendi. Bu Chiris sayesinde olmuştu. Bunun bir mucize olduğunu söyleyen doktorlar Chirise iyilik meleği ödülü verildi.

Tabiki bunu ödül olarak yapmamıştı ama Yaşlı kadının mutlu bir zaman geçirmesini sağladı.

hatunzade

1 YORUM

  1. Avatar

    Çok güzel bir davranış olduğunu ifade edicem bir insanın hayatı kurtuldu.