Burak Özçivit Şaşırttı

Burak Özçivit Şaşırttı

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, önceki gün oğulları Karan ile birlikte Etiler’deydi. Da Mario adlı mekanda yemek yiyen aile, çıkışta soruları yanıtladı. Burak Özçivit konuşurken söze giren Karan, “Kolay gelsin, mikrofon” diye seslendi. Herkesi kahkahaya boğan Karan, “Anneni mi daha çok seviyorsun, babanı mı?” sorusuna da mikrofonları göstererek “Bunu daha çok seviyorum” yanıtını verdi.

KARAN DA SETE GELİYOR”
Oyuncu Barış Arduç’la başrollerini paylaştığı ‘Alparslan Büyük Selçuklu’ dizisi hakkında konuşan Evcen, “Birçok sahnemiz çok konuşuluyor.

Tarihimizde olan şeyler… Konuşulması bizi mutlu ediyor. Karan da sete geliyor. Özlüyorum… O da ilk başta adapte olamadı ama setimizde çok rahat o yüzden uyum sağladık” dedi.

Sevilen Oyuncu Burak özçivit önümüzde ki sezonda kuruluş Osman dizisinde baş rol olarak karşımıza çıkacak.

FAHRİYE’YE SORUN’
Dadı kriziyle ilgili çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine yakışıklı oyuncu, “O işlerle Fahriye ilgileniyor doğrusu ona sormanız daha sağlıklı olur” şeklinde konuştu.

Fahriye Evcen’in bir türlü dadı beğenmediği, Nisan 2021’de iki yaşına giren oğlu Karan Özçivit için iki yılda toplam 15 dadı değiştirdiği iddia edilmişti.

Yoğun bir çekim temposuna giren oyuncu çiftin, geçtiğimiz aylarda bin dolar (yaklaşık 9 bin TL) maaşla ikinci bir dadı tutmaya karar verdiği belirtilmişti.

Yeni dizisinde, Selçuklu döneminde yaşayan Akça Hatun’u canlandıracak olan Evcen, at

binme ve kılıç eğitimi de almıştı. Güzel oyuncu, geçtiğimiz hafta sette çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Kurt köpekleriyle poz veren Evcen, paylaşımına, “Akça ve kurtları. Biraz iyi anlaşıyorlar” notunu düşmüştü. Bir çocuk annesi oyuncunun paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

 

Bugün Gazeteci Esin Övet Katıldıpı bir programda Fahriye Evcenin 15 bakıcı değil 20 bakıcı değiştirdiğini Setlerde 20 farklı beyaz gömlekten hiç birini beğenmeyerek şeyi iptal ettiğini iddia etti.

 

hatunzade

YORUM YAZIN