Büşra’nın Son Halini Görenler İnanamadı.

Müge anlı ile tatlı sert programında 3 sezon boyunca çözülmeye çalışılan konya da2018 yılında büyük oğulları ile birlikte yaşadıkları evde hayatlarını kaybeden Necla ve Metin Büyükşen olayında beklenmedik bir gelişme yaşandı.

Müge Anlı ile Tatlı sert programına katılan doktor olan oğulları Osman bey sayesinde tüm Türkiye tarafından duyulan Konya’nın Karanman ilçesinde küçük oğulları, gelini ve torunlarıyla birlikte yaşayan Necla ve Metin Büyükşen çifti evde hayatlarını kaybetmişlerdi. Olay anında çiftin yanında olan ve birlikte çay içtiklerini iddia eden kızları Büşra Büyükşen zanlının elinden kaçarak camdan atladığını belirtmiş ve programa özel olarak pencere sistemi getirilerek canlı yayında tatbikat yapılmıştı. Programda olay farklı kişiler ve başka taraflara doğru dönmüştü herkesin kafasını karıştıran olayda bazı gelişmeler yaşandıı.

Müge Anlı ile tatlı sert programında işlenmesinin ardından kurulan özel ekip sayesinde olayla ilgili olduğu düşünülen 25 kişi gözaltına alınmıştı. Olayla ilgili son mahkeme geçtiğimiz hafta görüldü Metin ve Necla Büyükşen olayında olay anında yanlarında bulunan kızları Fatma Büşra Büyükşen’in canlı yayınlarda da defalarca kapanmak istemediğini ve ailesinin zoruyla kapandığını belirtmişti. Son mahkeme çıkışında görüntülenen Büşra Büyükşen açık hali görüntülendi işte Büşranın son hali.

Büşra’nın bu halini sosyal medyada paylaşılmasının ardından Büşrayı görenlerin aklına hemen yayında söylediği sözler geldi.

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN