Büyükşen Olayı Kapandı

Müge anlı İle tatlı sert programına üç yıl önce katılarak anne babasının zanlılarını arayan Osman Büyükşen daha sonra olaya ara vererek bir süre programa gelmemişti geçtiğimiz sezon tekrar gelerek olayı çözüme kavuşturmuştu.

Geçtiğimiz sezon programa tekrar katılan doktor Osman Büyükşen Anne babası Necla ve Metin Büyükşen Olayı ile ilgili yerlileşmeseler görüşemediğini ve gördü tanıklarının konuşmasını ve devlet yetkililerinin yardım etmesini istemişti. Bunun üzerine yaptığı çağrı cevapsız kalmamıştı.

Çiftin ortanca oğulları Osman Büyükşenin çağrısı üzerine özel bir dedektif ekini kurularak olay bölgesine gönderildi. Gönderilen ekip, Müge Anlı ile tatlı sert programında da ortaya çıkan detayları gördü tanıklarını da ele alarak olayın üzerine gitmeye başlayınca olay çorap söküğü gibi sökülmüştü.

Öncelikle ellerinde swap izi çıkan aile tatbikat yapılmış ve buradan zanlılara ulaşılmış altı kişi gözaltına alınmıştı. Bu olay malesef yanlışlıkla işlendiği ortaya çıkmıştı. Azmettiricileri ve Afganlı çoban olayı kabul etmemişti ve bu sonuçla bir sürü gördü tanığı ve kanıtlar hava da kalmıştı.

 

Müge anlı tatlı sert 14. Sezonuna başladıktan sonra olay işlenmeye başlamıştı ve yine gördü tanıkları be şahitleri bu olayın olduğu gün Afganlı Çoban ve azmetticlerin yanında olduğunu savunan kişilerin yanında olduğunu savunan kişiler programa canlı olarak bağlanarak bilgi vermesi üzerine herkesin aklına takılan sorular çözülmeye başladı.

 

hatunzade

YORUM YAZIN