CANER TOYGAR İSTEDİ

ilk izdivaç programlarından biri olan gelinim olurmuş programının ilk fenomen damat adayı olan ve şimdiler Esra erolda ekibine dahil olan Caner Toygar Dua İstedi.

Yaşadığı rahatsızlık nedeniyle herkesi korkutan Gelinim Olur musun adlı yarışmanın bilinen ismi Caner Toygar’ın ‘acil yardım lazım’ paylaşımı.

Caner programa katılışını şöyle anlatıyor; “Annem babamdan ayrıldıktan sonra başka bir adamla evlenmişti ve onunla beraber Almanya’ya gitmek zorunda kaldım. Ben 5. sınıftaydım Almanya’ya gittiğimde ve çok zor günler geçirdim. Sürekli Türkiye’ye gitmek istediğimi söylüyordum. Polis yada savcı olmak gibi amaçlarım vardı. 22 yaşına geldiğimde gene Türkiye’ye gitmek için can atıyordum. Ardından “Biz Evleniyoruz” programı Almanya’da da çok seyrediliyordu. İşin komik yanı ben o yaşlarda evlenmeye hazırdım. Annem seyrederken katılsam mı diye düşündüm. Programda ev, araba ve iyi bir para ödülü verdiklerini duydum İnternet kafeye gittim ve başvuru yaptım. Aynı günde aradılar beni. Ertesi günde hemen ertesi gün görüşmeye davet edildim. Ve sonrasında yarışmaya alındım.”

Son olarak hastalığı hakkında açıklama yapan Caner Toygar şunları dedi; ”Arkadaşlar herkese merhabalar. Beynimdeki kitleyle ilgili sonucu merak ediyorsunuz ve birçok mesaj attınız. Hatta bana kızanlar da oldu ‘niye bu kadar geç cevap veriyorsun, reklam mı yapıyorsun?’ diye. Ben en baştan anlatmak istiyorum. Beynimde bir a-ğrıyla birlikte bir şişlik oluyor. O şişlik olduktan sonra başım ağrıyor, 12 – 13 saat şiddetli baş ağrısı çekiyorum. Ve ağrıdan i-ti-har edecek duruma geliyorum. O kadar büyük bir a-ğrı oluyor. İlaçlar, ağrı kesici iğneler bu a-ğrıyı geçirmiyor. Normalde ayda 1 kere oluyordu, ama 1-2 kere olmaya başladı. Korktum ve doktora gittim. MR ve tomografi çekildi. Acilde çekilen MR’da bir sıkıntı görüldü. Hatta tam o bölgede görüldü. Güvenemedim, özel bir hastaneye gittim. Özel hastanede de doktor sıkıntıyı gördü ve hatta ‘damarla ilgili bir problem’ dedi. Ona da güvenmedim, Çapa’daki hastaneye gittim. Orada da doktor MR sonucuna baktı, bir sıkıntı gördü. Doktor, ‘ilaçlı M-R çekelim, ne sıkıntı olduğunu görürüz

Etiketler

hatunzade

YORUM YAZIN