Canim Yaniyor dua Edin

Canim Yaniyor dua Edin

FOX TV’de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programının sunucusu Fulya Öztürk ikinci kez pozitif çıkarak yakalandı. Hastanede tedavi altına alınan Fulya Öztürk’ün programını Psikolog Esra Ezmeci sundu.

FOX TV’de hafta içi her gün yayınlanan Fulya İle Umudun Olsun programının sunucusu Fulya Öztürk’e Covid 19 teşhisi kondu. Geçtiğimiz hafta perşembe günü canlı yayından sonra aniden rahatsızlanan genç sunucu atar topar hastaneye kaldırıldı. Yapılan tedavilerin şimdilik sonuç vermediği ve genç sunucunun durumunun stabil olduğu öğrenildi. Fulya Öztürk’ün sunucu koltuğuna canlı yayında Psikolog Esra Ezmeci oturdu.

Daha önce de koronavirüse yakalanan ve ağır geçiren başarılı sunucu, aynı belirtileri tekrar yaşayınca test yaptırdı.Test sonucu pozitif çıkan Öztürk, apar topar hastaneye kaldırıldı.

Canım yanıyor. Rabbime sığınıyorum”

Hastalığı yine ağır geçiren Fulya Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Canım yanıyor. Rabbime sığınıyorum” ifadelerini kullandı.

 

Ünlü sunucu, 2020 yılında da koronavirüse yakalanmış ve ağır bir şekilde geçirmişti.

Öztürk daha önce Fatih Portakal ile girdiği bir polemikle günlerce konuşulmuştu.

Fatih Portakal, bir dönem ana haber bülteni sunuculuğunu üstlendiği FOX TV’deki ‘Fulya ile Umudun Olsun’ programında yaşananlara sert tepki göstermişti. Sunucu Fulya Öztürk’ten Fatih Portakal’a sert bir cevap gelmişti

FOX TV’de Fulya ile Umudun Olsun programının sunucusu Fulya Öztürk’ün, programında ‘Hayırlı Cumalar’ yazısı önünde ‘pornografik görüntüler izletmesine izin vermesi’ne ‘ilkesizlik’ yorumu yapan, aynı kanalın eski ana haber sunucusu Fatih Portakal’a “Ekmek yediğiniz yere laf edemezsiniz” diye ekranlardan bağırmıştı.

 

FOX TV’de Fulya Öztürk’ün sunduğu ‘Fulya ile Umudun Olsun’ programına katılan Celal Bilgin, eşi Güldeniz Bilgin’e ait olduğunu öne sürdüğü cinsel içerikli bir video izletti. Öztürk, konuyla ilgili çıkan haberleri ardından, programında oldukça sert açıklamalar yaptı.

İsim vermeden kendisini eleştiren eski Fox Haber sunucusu Fatih Portakal’a da yüklenen Öztürk, “Ekmek yediğiniz yere laf edemezsiniz. Siz ekmek yediğiniz yere bile laf ediyorsunuz” iddiasında bulundu.

 

Öztürk ise olayın ardından çıkan haberlere yanıt verdi. Öztürk’ün yanıt verirken zaman zaman ağladığı görüldü. Konuşmasına konuyla ilgili özür dileyerek başlayan Öztürk, “Ben buralara tırnaklarımla geldim, hiçbir yerimi açmadım, hiçbir yerimi ortalara sermeden, hiç kimsenin sevgilisi olmadan, sıfır torpille…” ifadelerini kullandı. “Kazandığım maaşın yüzde 5’ini harcamışımdır ya da harcamamışımdır” ifadelerini kullanan Öztürk, “Siz beni oturduğunuz yerde küçümseyip aşağılamayasınız” diye Fatih Portakal’a seslendi.

 

Tövbe Yarabbi sesini kapat… Ben izleyemem bunlar meraklı”

Canlı yayına taşınan konuda iddialarını kanıtlamak isteyen Bilgin, sunucu Fulya Öztürk ve diğer konuklara söz konusu görüntüleri izletti. Öztürk’ün “Tövbe Yarabbi sesini kapat… Ben izleyemem bunlar meraklı” dediği duyuldu.

Fatih Portakal ne demişti?

Portakal, gündeme gelen söz konusu program için, “Bu ve benzerlerine program denmemeli. Sadece reyting amaçlı saçma sapan, iğrenç içerikler” ifadesini kullandı.

 

hatunzade

YORUM YAZIN