Çerkezköy de Yaşandı

Çerkezköy de Yaşandı

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde malesef yine bir kadın Ci.nayeti yaşandı.

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde 65 yaşındaki kayınpederi 2 çocuk annesi olan 31 yaşındaki gelinini henüz belirlemeyen bir neden ile cinnet geçirerek öldü.rdü.


İddiaya göre ise bu sırada eve Fehmi Adsız’ın eşi eve geldi. Kadın, evi kanlar içinde görürken, Fehmi Adsız gelinini öldürüp parçalara ayırdığını söyledi. Çığlık atan kayınvalide iddiaya göre komşularından yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen ve vahşeti gören polis, suçunu itiraf eden Fehmi Adsız’ı gözaltına aldı.

Gelen polis ekipleri, evin banyosunda çöp kovası içinde ve otomobilinin bagajındaki poşetlerde Ayat Adsız’ın uzuvları ile karşılaştı.

Polis ve cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Ayat Adsız’ın parçalara ayrılmış cansız bedeni otopsi için cenaze aracı ile adli tıp kurumuna gönderildi.

Dün, eşi, 2 torunu ve gelini ile gezmeye çıktığını belirten Fehmi Adsız, bir süre sona eşinden torunlarını gezdirmesini istediğini, kendisinin de gelinin alarak eve döndüğünü ve öldürdüğünü itiraf etti. İfadesinde Fehmi Adsız’ın, “Gelinim, sürekli gözlerimizin önünde torunlarımızı dövüyor ve onlara kötü davranıyordu. Defalarca dövmemesi konusunda uyardım ama ikazlarıma aldırmadı. Bize karşı da olumsuz davranıyor ve aileme dil uzatıyordu. Son zamanlarda iyice haddini aşmış, bize karşı geliyor ve çocuklarını dövüyordu. Yapma dedim, defalarca uyardım ama dinlemedi. Bıçakladıktan sonra kendimi kaybetmişim” dediği bildirildi.

hatunzade

YORUM YAZIN