Cübbeli Ahmet Hoca’dan Olay Yaratan Açıklama

Oda Tv nin yaptığı bilgilendirmeye göre Mahmut hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü Kendi yazdığı ve çıkardığı kitabından Erkek cinsel organına okunabilen ayetler “kişi ebediyen iktidarsızlık görmez ve çok güçlü olacağından dolayı ölünceye kadar hiçbir itirazla karşılaşmaz” ifadelerine yer verdi.

Mahmut hoca “Erkeğin tenasül organı için dört ayrı tertip vardır. Bunların ilki “Bakara Suresi’nin iki yüz altmışıncı ayet-i kerimesinin bir kısmı bir miktar suya okunur, sudan biraz alınıp tenasül uzvuna serpilir ve suyun kalanı içilir” diye yazan Cübbeli Ahmet, ikinci tertipte ise “tenasül uzvunun zayıflığını gidermek için okunması gerektiğini” ileri sürdüğü ayeti paylaştı.

İfadesine devam eden Mahmut hoca Diğer tertipleri de şu şekilde bildirdi.

“İkinci tertip: Tenasül uzvunun zayıflığının izalesi (giderilmesi) için el-Adiyat Suresi okunup uzva üflenir.

Üçüncü tertip: … İsm-i şerifi okunup uzva üflenir. Bu isimle beraber … ism-i şerifi okunup uzva üflenirse daha iyi olur.

Cübbeli Ahmet Hoca'dan Olay Yaratan Açıklama

Dördüncü tertip: Sabah akşam şu yedi ism-i şerifi yüz kere okumaya devam eden kişi ebediyen iktidarsızlık görmez ve çok güçlü olacağından dolayı ölünceye kadar hiçbir itirazla karşılaşmaz, yani kimsenin itirazı onu aciz bırakamaz.”

Ayetleri ve tertipleri bildiren Mahmut hoca bu uygulanmanın kişinin kendisimi eşi mi yada herhangi bir hoca tarafından mı yapılacağını bildirmedi.

hatunzade