Dede Delil Olduğu İçin

Dede Delil Olduğu İçin

Mersin’de kaybolduktan 10 gün sonra 7 kilometre uzakta bir dağ başında cansız bedeni bulunan yörük kızı Müslüme Yağal’ın ölümüyle ilgili eski emniyet müdürü Feramuz Erdin’den şok iddialar geldi. Üstün, küçük kızın cenazesinin bulunduğu yere dedesi tarafından traktörle götürülüp bırakıldığını ve bunu görenlerin olduğunu iddia etti.

Hasan Yagal İle Arkadaşının Facebook ta yazışmaları herkesin dikkatini çekti işte o konuşmalar

 

Torun hasan yasal fatih isimli arkadaşıyla seni seviyorum aşkım seni özledim şeklindeki konuşmalar bulundukları ortama göre garip karşılandı.

Sabah gazetesinden Sema Alim Dalgıç’ın haberine göre, Müslüme’nin cesedinden Adli Tıp görevlilerince alınan DNA örneği annesi ile uyumlu çıkarken babası ile uyumsuz çıktı. Küçük kızın DNA örneği ise dede Hasan Yağal ile uyumlu çıktı. Bu durum Müslüme’nin gerçek babasının Hasan Yağal olduğunu ortaya koydu.

Ayrıca Oğlu askerdeysen gelinine defalarca İstsmar da bulunan Dede, Müslümenin 14 yaşındaki ablasının da DNA Ları ortak çıktığı belirtilerek babası olduğu ortaya çıktı.

Ailenin arama kurtarma ekiplerini ters yöne yönlendirdiği iddia edilirken, anne Selvi Yağal’ın duyarsız açıklamaları dikkat çekmişti. Müslüme’nin ailesinin, küçük kızın kaybolduğu bölgenin doğusunu arattığı, Müslüme’nin cesedinin ise güney batıda bulunduğu iddia edildi.

İkimci Şüpheli Kim?

Bugün vatandaş Erdal kanalının yapmış olduğu haberlere göre dede bin ardından ikinci şüpheli isim ise görgü tanığı ve bulan isim olan çoban kadın oldu.

Traktörle götürmüş, çocukları tehdit etmiş

Odatv’ye yonuşan Feramüz Erdin, “Müslüme’nin oraya dedesi Hasan Yağal tarafından traktörle götürülüp bırakıldığını gören çocuklar olduğu ortaya çıktı. Bu şahıslar ifade verdi ve dedenin “birisine söylerseniz sizi öldürürüm’ diye kendilerini ölümle tehdit ettiğini anlattılar” iddiasında bulundu.

Yörük kızı Müslüme’nin kaybolduktan 4-5 gün boyunca sağ olduğunu iddia eden Feramüz Erdin, “Normal otopsi sonucunu beklemek lazım ama 4 veya 5 gün hayattaymış. Ön otopsi raporuna göre ceset 5-6 günlükmüş” dedi.

Müslüme’nin boynunda dedesinin DNA’sı var

Cesedi bulan çoban kadının “Müslüme’yi bulduğumda belden aşağısı çıplaktı” sözlerini hatırlatan eski Emniyet Müdürü Erdin, “Müslüme’nin cedesinin boyun kısmında dedesinin DNA’sı bulunmuş. Dede Hasan Yağal herhangi bir cinayet şüphesiyle tutuklu değil” deyip şu iddiada bulundu:

Müslüme’nin üzerinde bulunan dedesine ait DNA’nın şu an için hiçbir anlama gelmediğini belirten Feramüz Erdin, “Bu durum dedeyi en büyük şüpheli olarak gösteriyor. Ama şu ana kadar dede bununla ilgili bir itirafta bulunmuş değil. Çocuğun herhangi bir istismara uğrayıp uğramadığı da belli değil. Çünkü çocuğun vücudunda deformasyon fazla. Adlı Tıp raporu çıktıktan sonra istismara uğrayıp uğramadığı belli olacak” diye konuştu.

Bugün oda tv de eski polis Müdürü Feramus Erdil tarafından yapılan açıklamaya göre ise çevredeki çocukların dedenin Müslümeyi traktöre bindirerek götürdüğünü gördüğünü be olayın buradan patlak verdiğini anlattı.

Bu akşam saatlerinde gelen haberler göre Müslümenin annesi ve kardeşleri devlet tarağından korumaya alındı.

Ve k-an d-onduran bir gerçek daha ortaya çıktı…. Dede Hasan Yağal, 13 yaşındaki kendi çocuğuna da c-in-sel tacizde bulunmuştu… Dağ başına traktörle götürüp bıraktı!

Eski emniyet müdürü Feramuz Erdin’den de Müslüme’nin dedesiyle ilgili şok iddialar geldi. Feramüz Üstün, küçük kızın cenazesinin bulunduğu yere dedesi tarafından traktörle götürülüp bırakıldığını ve bunu görenlerin olduğunu iddia etti. Traktörle götürmüş, çocukları t-hdit etmiş

hatunzade

YORUM YAZIN