Değişik Ana Kucağı

10408558_1511573079131407_604552003668333849_nKızlar bu da Derya Hanım’ın programına çıkacak derecede gerçekten çok güzel bir fikir olmuş.

Değişik Ana Kucağı

Özellikle bu modeli tığ işi trabzanlarla yapıldığında daha hoş duracağına inanıyorum. özellikle ana kucağı ile bebeği taşırken üşümesine de engel oluyor. hem şık hem de sıcacık duruyor. hem kız hem de erkek bebeklerin kullanabilecekleri bir kundak ve ana kucağıdır.

Bu modeli yapabilmek için şiş veya tığ ile örebilirsiniz. Öncelikle bebek örgü ipi ve ona uygun tığ veya şiş edinerek işlememize başlıyoruz. 35 santim olacak şekilde örgümüze başlıyoruz. 40 cm kadar düz örgü ile devam ediyoruz.

40 santime tamaladıktan sonra ardından her iki taraftan yavaş yavaş genişleterek toplamda 80 santim genişlik olduğunda düz örmeye devam ediyoruz. 20 santim düz örgü ile devam ettikten sonra arttırdığımız yerden eksiltmeye başlıyoruz. genişlik 35 santim olunca örgümüzü bitirip istediğimiz bir oya yaparak tamamlıyoruz.

hatunzade

6 YORUM

 1. Avatar

  değişik ana kucagı harika olmuş yapılışını gönderirmisiniz

 2. Avatar

  yapılışını paylaşırmısınız çok hoş duruyor hemen yapmak istiyorum…

 3. Avatar

  çok güzel olmuş elinize sağlık ölçülerini ve yapılışını anlatırsanız çok memnun olurum

 4. Avatar

  Cok guzel olmus elelrinize saglik yapilisini ve syilarini anlatirsaniz cok sevinirim torunum icin orcem simdiden tesekkurler

 5. Avatar

  Çok güzele benziyor yapılışını gönderirmisiniz

 6. Avatar

  Çok güzel tarif istiyorum lütfen

YORUM YAZIN