Demet Akalın Acı Haberi Duyurdu! Nur Yerlitaş…

Geçtiğimiz aylarda Sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında takipçilerin Şehitlerimiz var Yaptığınız ayıp demesi üzerine “Şehit mehit varsa banane” diye yaptığı açıklamada ülke gündemine oturan Modacı ve stil yarışması jürisi Nur Yerlitaş’ın ve yakın arkadaşı Demet Akalın’ın da Instagram hesabından etrafı güllerle süslenmiş bir masa ve duvarda bulunan aynanın üzerine “Nurellam seni çok seviyoruz” yazan bir fotoğraf paylaşarak dikkatleri üzerine çektiDemet Akalın Acı Haberi Duyurdu! Nur Yerlitaş...

“NURELLAM Seni ÇOK SEVİYORUZ”

Demet Akalın’ın Bu paylaşımının altına açıklama yaparak “bugün Muharrem ayının 10.günü yani ayın en kıymetli günü kabul edilen ve dua kapılarının sonuna kadar açıldığı gece. bu gece bütün dualarım seninle Nur ablam güzel kalplim tüm sevenleri sadece dua edebilir mi” notunu düşmesi Yerlitaş’ın sağlık sorunu olduğunu düşündürdü.

Demet Akalın Acı Haberi Duyurdu! Nur Yerlitaş...TESADÜFEN ÖĞRENİLDİ

Yerlitaş’ın yaptığı paylaşıma çok sayıda seveni yorum yaparak, modacının bir an önce iyileşmesi için iyi dileklerini sundu.Ünlü modacı, hastalığını göğüs küçültme ameliyatı için gittiği hastanede yapılan muayene ile tesadüfen öğrendi.

hatunzade

1 YORUM

  1. Avatar

    Valla Allah’ın gücüne gitti bence şehit mehit varsa banane ne demek ya? “Nurella” için çok üzüldüğümü söyleyemem,ama Allah şifa versin.